Wydanie nr 159/2020, Niedziela 7.06.2020
imieniny: pokaż (11 imion)Lukrecja, Paweł, Anna, Robert, Jarosław, Antoni, Hadriana, Wisław, Ciechomir, Wiesława, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

IV Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezesa Krajowej Spółki Cukrowej S.A. "POLSKI CUKIER". Jubileusz 10-lecia istnienia Stowarzyszenia Piłki Ręcznej POMEZANIA Malbork - 19-20.08.2016

W ubiegły weekend w hali sportowej malborskiego Gimnazjum Nr 3 odbył się IV Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Mężczyzn o Puchar Prezesa Zarządu Krajowej Spółki Cukrowej. S.A.

W tegorocznym turnieju do walki przystąpiły 4 drużyny. W ostatnim meczu sobotniego turnieju zespół Polskiego Cukru Pomezanii Malbork zmierzył się OLIMPUS-em-85 z Kieszyniowa. Spotkanie od pierwszej do ostatniej minuty było niezwykle zacięte i wyrównane.

To nie było łatwe spotkanie dla naszej drużyny, jednak od początku do końca malborscy szczypiorniści pokazali skuteczną technikę i wolę walki, walczyli do końca. Ostatecznie, spotkanie zakończyło się wynikiem 33:29.

Tegoroczny turniej to także okazja do świętowania jubileuszu 10-lecia istnienia Stowarzyszenia Piłki Ręcznej POMEZANIA Malbork w którym udział wzięli przedstawiciele klubów, zawodnicy, trenerzy, sponsorzy, działacze oraz kibice.

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Piłka ręczna


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.