Wydanie nr 110/2024, Piątek 19.04.2024
imieniny: pokaż (9 imion)Konrada, Leontyna, Werner, Leona, Włodzimierz, Irydion, Cieszyrad, Leon, Pafnucy
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Ogłoszenie zablokowane

Doradca ds. Obsługi Klienta Telewizji Cyfrowej. Praca w Malborku

W związku ze startem innowacyjnej sieci Kablowej 3 Generacji w Malborku, firma
Malborskie Światłowody zatrudni osobę na stanowisko:

- Doradca ds. Obsługi Klienta Telewizji Cyfrowej i Internetu Światłowodowego

Obowiązki:
  • praca z klientami indywidualnymi;
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
  • budowanie długoterminowych relacji z klientami;
  • rozwijanie potencjału obecnych klientów firmy;
  • promowanie produktów;
  • raportowanie efektów pracy.

 Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie;
  • doświadczenia w pozyskiwaniu i obsłudze klienta indywidualnego;
  • umiejętności obsługi komputera i pakietu MS Office;
  • prawo jazdy kat. B;
  • dyspozycyjności;
  • umiejętności kreowania relacji handlowych i personalnych;
  • sumienności, samodzielności, wysokiej kultury osobistej;
  • umiejętności analitycznego myślenia;
  • znajomości mediów społecznościowych.

Doświadczenie w pracy w firmie telekomunikacyjnej jako przedstawiciel handlowy będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • ciekawą pracę w młodym, ambitnym zespole;
  • szansę rozwoju zawodowego;
  • niezbędne narzędzia pozwalające skutecznie realizować zakładane plany sprzedaży;
  • motywujący system wynagrodzeń uzależniony od zaangażowania i wyników pracy.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać za pomocą e-maila: bok@malborskieswiatlowody.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Telewizja

Internet

www.malborskieswiatlowody.pl

Losowe ogłoszenia

Losowe kamery

Ostatnie artykuły