Wydanie nr 88/2024, Czwartek 28.03.2024
imieniny: pokaż (11 imion)Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus, Rogat
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Ogłoszenie zablokowane

Firma ELBLĄGDIS Sp z o. o. zatrudni pracowników. Miejsce pracy:

Firma ELBLĄGDIS Sp z o. o. zatrudni pracowników. Miejsce pracy: E. Leclerc Malbork ul. Sikorskiego 2

Stanowisko

-kasjer-pracownik obsługi hali

-pracownik obsługi hali

Opis stanowiska:

-obsługa klienta

-praca z asortymentem (wykładanie towaru,prawidłowa ekspozycja,dbałość o prządek w sklepie)

-obsługa kasy fiskalnej

Oczekujemy:

-doświadczenia pracy w handlu

-wysokiej kultury osobistej i uprzejmości wobec klientów

-gotowości do podejmowania odpowiedzialności

-uczciwości

Oferujemy:

-dynamikę pracy  w zespole

-zatrudnienie od zaraz

-zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy

-szkolenie kasowe

-możliwość awansu

Dane kontaktowe:

Prosimy o przekazywanie aplikacji osobiście w punkcie obsługi klienta E.Leclerc Malbork

 ul.Sikorskiego 2 lub drogą email na adres: sekretariat.malbork@e-leclerc.net.pl

Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r."

Losowe ogłoszenia

Losowe kamery

Ostatnie artykuły