Wydanie nr 150/2017, Wtorek 30.05.2017
imieniny: pokaż (7 imion)Feliks, Ferdynand, Jan, Andronik, Sulimir, Suligniewa, Bazyli
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl

Techno Marine: Praca na stanowisku Elektromechanik/mechanik samochodowy

OFERUJEMY:

udział w szkoleniach i podnoszenie kwalifikacji, pracę w szybko rozwijającej się spółce, możliwość rozwoju zawodowego, motywacyjny system wynagradzania, wysokie wynagrodzenie, stabilne zatrudnienie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

instalacja silników na łódkach, odpowiedzialność za powierzony sprzęt i urządzenia.

WYMAGANIA:

znajomość czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi, wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe o profilu samochodowym, dokładność, precyzja, zaangażowanie, mile widziana znajomość języka angielskiego – podstawowa, prawo jazdy kat. B.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 55 273 40 61 oraz e-mailowo info@technomarine.pl

Techno Marine Sp. z o.o.
ul. Daleka 103
82-200 Malbork
NIP 587-160-79-37
tel: 55 273-40-61

Losowe ogłoszenia

Losowe kamery

Ostatnie artykuły