Wydanie nr 87/2017, Wtorek 28.03.2017
imieniny: pokaż (11 imion)Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus, Rogat
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl

Techno Marine: Praca na stanowisku Kontrolera ds. jakości

WYMAGANIA:

wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziane techniczne, znajomość specyfiki produkcji wyrobów z laminatu, doświadczenie na podobnym stanowisku 2-3 lata, odpowiedzialność, precyzja, spostrzegawczość, samodzielność umiejętność organizacji pracy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

rozwiązywanie problemów jakościowych, identyfikowanie i eliminowanie błędów produkcyjnych, analizowanie i raportowane danych o błędach do przełożonych, kontakt z klientami przedsiębiorstwa w zakresie jakości, koordynowanie działań związanych z reklamacjami, controling jakościowy, działania korygujące w realizowanych procesach.

OFERUJEMY:

pracę w szybko rozwijającej się spółce, możliwość rozwoju zawodowego, stabilne zatrudnienie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 55 273 40 61 oraz e-mailowo info@technomarine.pl

Techno Marine Sp. z o.o.
ul. Daleka 103
82-200 Malbork
NIP  587-160-79-37
tel: 55 273-40-61

Losowe ogłoszenia