Wydanie nr 88/2024, Czwartek 28.03.2024
imieniny: pokaż (11 imion)Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus, Rogat
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Ogłoszenie zablokowane

Hotel Continental *** w Krynicy Morskiej zatrudni osobę na

Hotel Continental *** w Krynicy Morskiej zatrudni osobę na stanowisko Recepcjonisty

Wymagania:

dobra znajomość języka angielskiego

dobra organizacja pracy własnej

odpowiedzialność i sumienność

wysoka kultura osobista

umiejętność pracy pod presją czasu

doświadczenie w hotelarstwie/obsłudze klienta mile widziane

Obowiązki:

kompleksowa obsługa gościa hotelowego na stanowisku recepcji

sporządzanie dobowych raportów hotelowych

współpraca z innymi działami hotelu

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie

miłą atmosferę, pracę w gronie młodych ludzi

nocleg i wyżywienie

Kontakt w godzinach od 8:00 do 16:00

Osoba do kontaktu Jolanta Wysiecka

Kliknij i zobacz kamerę pogodową z naszego hotelu

Hotel Continental s.c.  ul. Przyjaźni 30  82-120 Krynica Morska

Losowe ogłoszenia

Losowe kamery

Ostatnie artykuły