Wydanie nr 199/2019, Czwartek 18.07.2019
imieniny: pokaż (11 imion)Robert, Erwin, Uniesław, Matern, Arnold, Wespazjan, Teodozja, Szymon, Arnolf, Arnulf, Karolina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Blokada skrzyni biegów

Blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock to producent mechanicznych zabezpieczeń antykradzieżowych do samochodów. W ofercie znajdują się blokady skrzyni biegów i kierownicy. Efektywność oferowanych rozwiązań sprawiła, że marka Niedźwiedź-Lock działa na rynku już od 1991 roku, budując swoją sprzedaż nie tylko w kraju, ale również na całym świecie. Sukces firmy bazuje na dobrze przemyślanej technologii, którą atestowały uznane instytucje certyfikujące, m.in. niemiecki TUV.
Blokady Niedźwiedź-Lock odznaczają się się odpornością na próby uszkodzenia. Ich skuteczność ocenia się na 99%. Jednocześnie są proste w obsłudze i pasują do wnętrza każdego samochodu. Montaż nie wiąże się z ingerencją w karoserię samochodu i nie powoduje utraty gwarancji na samochód. Po zamontowaniu blokady stanowią estetyczną obudowę wokół skrzyni biegów lub pod kierownicą. Są ergonomiczne, nie mają wpływu na bezpieczeństwo jazdy i nie utrudniają codziennego korzystania z samochodu.