Wydanie nr 199/2019, Czwartek 18.07.2019
imieniny: pokaż (11 imion)Robert, Erwin, Uniesław, Matern, Arnold, Wespazjan, Teodozja, Szymon, Arnolf, Arnulf, Karolina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Biuro Punkt

Znajomość języków obcych nie wystarczy, aby być w stanie swobodnie dokonywać przekładów dokumentów czy kontraktów. Firmy oraz organizacje, które współpracują z zagranicznymi partnerami, powinny poszukać wsparcia profesjonalistów. Biuro Tłumaczeń Punkt posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług z zakresu tłumaczeń ustnych i pisemnych. Dzięki stałej współpracy z native speakerami, Biuro Punkt z łatwością wykonuje tłumaczenia techniczne Warszawa Biuro Punkt. Nasi tłumacze specjalizują się w takich dziedzinach jak prawo, ekonomia czy technika. W razie potrzeby, wykonujemy również przekłady przysięgłe większości języków europejskich i pozaeuropejskich.
Naszą zaletą jest terminowe wykonywanie zleceń, ale także tłumaczenie obszernych dokumentów z dnia na dzień.
Biuro tłumaczeń Punkt wyznaje zasadę, zgodnie z którą wykwalifikowany tłumacz to wizytówka każdej firmy podczas negocjacji, konferencji czy targów międzynarodowych. Oferujemy tłumaczenia ustne konsekutywne i symultaniczne na terenie całej Polski.