Wydanie nr 293/2019, Niedziela 20.10.2019
imieniny: pokaż (6 imion)Budzisława, Irena, Wendelin, Apollo, Witalis, Aurora
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

W czym są pomocne zioła szwedzkie?

O szwedzkich ziołach

napisano już bardzo wiele, są tematyką setek serwisów www, a także tematycznych blogów. Warto wiedzieć, że zioła szwedzkie nie bez powodu stały się tak ogromnie popularne w różnych krajach na całym świecie. Wyróżniają się one rewelacyjnymi właściwościami.

Zioła szwedzkie wykorzystywać można zarazem w sposób zewnętrzny, jak również wewnętrzny. Świetnie sprawdzą się podczas sezonu jesiennego i zimowego, gdy działają korzystnie na odporność organizmu, a także w czasie wiosny i lata, dlatego że oczyszczają organizm i pozwalają pozbyć się nagromadzonego przez okres jesienno-zimowy tłuszczu.

Prócz tego, zioła szwedzkie polecane są ludziom, którzy cierpią na dolegliwości bólowe czy zawroty głowy. Sprawdzą się perfekcyjnie jako naturalny preparat dodatkowy w leczeniu stanów gorączkowych. Zaleca się je podawać także w czasie leczenia infekcji organizmu.

Polecane są ludziom mającym problemy z oczami. Pomogą w zminimalizowaniu wrażliwości oczu, stanów zapalnych, a dodatkowo perfekcyjnie sprawdzają się jako naturalny preparat pomocny do poprawienia ostrości wzroku. W przypadku problemów z oczami zioła szwedzkie trzeba wykorzystywać w sposób zewnętrzny, należy zwilżyć wacik wywarem i przyłożyć w okolicach oczu. Zewnętrznie zioła rekomenduje się używać także w przypadku bólów reumatycznych - należy przyłożyć namoczoną szmatkę w obolałe miejsca. Warto dodać również, że zioła przynoszą ulgę w zainfekowaniu gardła, bezsenności czy niedogodnościach związanych z kacem.

 

.