Wydanie nr 111/2024, Sobota 20.04.2024
imieniny: pokaż (11 imion)Amalia, Sekundyn, Teodor, Marcelin, Berenika, Agnieszka, Nawoj, Szymon, Sulpicjusz, Czesław, Ursycyn

II Regionalna Liga Hokejowa - 16.12.2012

• Wydanie nr 111/2024
  • 17 grudnia 2012, 00:00
  • HokejSport
W III Kolejce Regionalnej Ligi Hokejowej w Malborku organizowanej przez UKS Bombek SP3 i OSiR Malbork w pierwszym meczu na przeciw siebie stanęli zawodnicy z Gdyni - Gryzzlies i Bombersi z Malborka. Jeszcze przed meczem obawiano się, że o korzystny wynik dla drużyny Bombersów będzie bardzo trudno rywalizując w 7 zawodników przeciwko 16 - tce hokeistów z Gdyni. Jednak to malborczycy, grając bardzo konsekwentnie od samego początku meczu, realizując przy tym wcześniej ustaloną taktykę gry z kontry i uważnie w obronie wyszli zwycięsko z tej potyczki wygrywając 9:5. Zawodnicy Bombersów kolejny raz pokazali, że nie ilość a jakość i pełna koncentracja w grze jest kluczem do odniesienia sukcesu w grach zespołowych.

Bramki dla zespołu Bombers srzelili: Robert Gierasimczuk - 5, Mateusz Rokita - 3, Piotr Sadowski - 1.

W drugim meczu hokeiści Marvin's Gdańsk zagrali przeciwko gospodarzom - Bombek Malbork. Mecz od samego początku odbywał się w bardzo szybkim tempie i ostrej grze, którą narzucili młodzi zawodnicy z Gdańska. Łącznie sędzia nałożył w tym meczu 6 kar 2-minutowych oraz dwie kary 5-minutowe za "nadmierną ostrość w grze" dla zawodników z obydwu zespołów. Po pierwszej tercji na tablicy widniał wynik remisowy, jednak w drugiej tercji hokeiści z Malborka strzelając kolejne bramki wygrali, także swój mecz 7:3.

Bramki dla zespołu Bombek strzelili: Wojciech Stachowiak - 2, Mirosław Walicki - 3, Sławomir Nawrocki i Marek Rokita po 1.

UKS Bombek SP3 wspierają: WOBEX, FIRMA GRZESIK, URZĄD MIASTA MALBORK, OSIR, STOWARZYSZENIE NASZ WIELBARK, MWC, FALKEN, RAFAŁ MACZKOWSKI, CYFRA PLUS APF, SP3, SIEĆ SKLEPÓW SOKÓŁ.

Przypominamy, że treningi dla najmłodszych adeptów jazdy na łyżwach odbywają się 4 x w tygodniu - kontakt telefoniczny 501227518 - Sławomir Nawrocki .

Nastepna kolejka Ligi Regionalnej odbędzie się 6 stycznia (niedziela) godz 8 Bombers - Media Team Gdańsk, godz 10 Gryzzlies Gdynia - Marvin's Gdańsk, pauzuje Bombek Malbork - zapraszamy więc na lodowisko OSiR oraz składamy życzenia wszystkim amatorom jazdy na łyżwach i kibicom hokejowym : Wesołych Świąt i Szczęścia w Nowym Roku.