Wydanie nr 178/2017, Wtorek 27.06.2017
imieniny: pokaż (3 imiona)Włodzisław, Cyryl, Bożydar
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl

Nowe mieszkania i konflikt wspólnoty z deweloperem. Właściciele chcą należytego usunięcia usterek - 09.12.2015

Nowe mieszkania i konflikt wspólnoty z deweloperem. Właściciele chcą należytego usunięcia usterek - 09.12.2015
Zacieki na ścianach, grzyb, ruchome kafelki, odchodząca farba od budynku. To nieliczne usterki jakie zgłosili nam mieszkańcy nowego budynku przy ul. Słowackiego 35. Mieszkańcy poprosili nas o interwencję, gdyż wiele napraw sprzedający miał wykonać w sposób niewłaściwy, a budynek jest przed upływem okresu gwarancyjnego. Deweloper ma jednak w tej kwestii inne zdanie i twierdzi, że wywiązuje się ze swoich obowiązków.

 

Http://www.AutoDoc.pl

Szczegóły w materiale.

Robert Bychowski

 

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Interwencje TV


Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Karolina83
Karolina83 01.03.2017, 14:18
Niesłychane... ja będąc od kilku lat pod opieką Kwatery Nieruchomości, decydowałam się wraz ze wspólnotą mieszkaniową na wiele remontów i nigdy nie było problemów.
xs
xs 28.12.2015, 09:49
mieszkańcy tego bloku niech lepiej się nauczą parkować w miejscach do tego wyznaczonych, a nie ci wszyscy prostacy leniwe dupy wiozą pod samą klatkę bo się paru metrów przejść nie chce.
żal
żal 14.02.2016, 19:43
A zwłaszcza paniusia blondi ze starej rudery co jeżdzi mercem kochasia matki.
pola
pola 26.02.2016, 09:38
ona parkuje na naszym parkingu ale chociaż normalnie nie blokuje nikomu wjazdu :)
giet
giet 20.12.2015, 19:17
najdziwniejsze to jest to że kilka dni po tym artykule ukazała się rekama konkurencji co wy na to
Piotr
Piotr 20.12.2015, 20:19
A my na to że reklama konkurencji jest tu praktycznie od samego początku tv. Tak to właśnie snuje się teorie spiskowe
nie lubię wysockiego
nie lubię wysockiego 20.12.2015, 11:15
A co wy się dziwicie, że są takie problemy. Najtańsze produkty, fachowcy spod butki z piwem i o to efekty. Do tego dochodzi jego przyboczny pseudo zarządca Pan Krzysztof Barnaś, który tylko działa na zlecenie Wysockiego. Panie Barnaś weź się ogarnij chłopie i działaj dla ludzi a nie dla Wysockiego. Wspólnoty będą od ciebie odchodzić i pójdziesz z torbami. Twoja firma (którą założył ci tatuś) idzie na dno, poziom usług, które świadczysz jest na poziomie grzyba który urósł na tych zaciekach. Postawiłeś się raz Wysockiemu i co???? oddal wspólnotę w zarząd ZGKiMu. Ale wróciłeś w łaskę i Wysocki znowu daje ci swoje nowe bloki, nie dając nowym wspólnotom żadnego wyboru. Masz te kilkadziesiąt wspólnot to dbaj o nie, a nie tylko gonisz za kasą. Chcesz mieć opinie nieudolnego zarządcy (bo wg mojej oceny idziesz w tym kierunku) czy zarządcy, który jest w stanie pomóc. Zmień podejście bo stracisz klientów i pójdziesz pracować do biedronki na kasę.
mieszkaniec
mieszkaniec 11.01.2016, 19:37
Człowieku, nie pogrążaj się....to wg nie jest Wspólnota Pana Barnasia....
przechodzień
przechodzień 15.12.2015, 21:07
Uważajcie na elewację w ostatnim segmencie. Przechodziłem obok codziennie. Sam mam dom i uczono mnie, że każdą płytę styropianową na elewacji powinno się kołkować co najmniej w 5 miejscach. Konia z rzędem temu kto znajdzie kołki w elewacji, bynajmniej od strony starego cmentarza.
jlona
jlona 25.12.2015, 17:27
ludzie nie kupujcie mieszkan od w.......... to jest badziewie fuszerka robiona on na tym zbija kase i szybko sie wszystko wali klitki nie ustawne mieszkania powinna sie zajac prokuratura tym co on robi jak oszukuje biednych ludzi co wzieli kredyty