Wydanie nr 116/2024, Czwartek 25.04.2024
imieniny: pokaż (7 imion)Kaliksta, Ewodia, Markusław, Jarosław, Ewodiusz, Marek, Piotr

SP & BYNEK TEAM MISTRZEM RED BOX MALBORSKIEJ LIGI MISTRZÓW. ZAKOŃCZENIE PIERWSZEJ EDYCJI PIŁKARSKICH ZMAGAŃ – 07.11.2014

SP & BYNEK TEAM MISTRZEM RED BOX MALBORSKIEJ LIGI MISTRZÓW. ZAKOŃCZENIE… fot. Dawid Bochon [Dawid]

W piątek zostały rozegrane już ostatnie z meczów, które odbyły się w ramach Red Box Malborskiej Ligi Mistrzów. Emocji tego wieczora nie brakowało, a walka pomiędzy drużynami była wyjątkowo naprawdę zacięta.

Szybko strzelone bramki strzelone przez TelMax Lechistom sprawiały wrażenie, że jest po meczu, do przerwy było 2:0. dla ekipy ze Sztumu. Jednak ambitni piłkarze Malborskich Lechistów, pod wodzą kapitana Kamila Jeża (strzelca dwóch bramek), napędzili sporo stracha, jak się okazało Wicemistrzom Malborka. W sumie TelMax Sztum zasłużenie wygrał.

1:1 do przerwy w pełni oddaje dramaturgię widowiska, w ostatniej akcji pierwszej połowy, kapitan JRG Mariusz Wyciszkiewicz zdobył bramkę, wzbudzając entuzjazm wśród swoich kibiców. Dość powiedzieć, że w tym meczu były na przemian sytuacje, kiedy obie drużyny grały na czas a przeciwnik zgłaszał protesty, na zmianę…. SP & Bynek Team, po walce, wygrał ten mecz o Mistrza.

Mimo ogromnego napięcia towarzyszącemu powyższym, podkreślić należy fakt, że dzięki apelom organizatorów obyło się bez żółtych kartek tego dnia.

TelMax Sztum –Malborscy Lechiści - 3:2 (2:0)

TelMax Sztum – Dominik Skopiak - Rafał Słodkowski 2, Michał Just 1, Paweł Just, Łukasz Zamrzycki, Mariusz Corn, Robert Gdela, Dominik Kozłowski

Malborscy Lechiści – Jakub Jastrzębski - Kamil Jeż 2, Mateusz Daukszys, Mateusz Kobyliński, Patryk Truszczyński, Daniel Janiszewski, Dariusz Bernacki

Sędzia : Zenon Małek

JRG Malbork - Starostwo Powiatowe & Bynek Team 4:6 (1:1)

JRG Malbork – Krzysztof Baranowski - Marcin Antoniak 2, Mariusz Wyciszkiewicz 1, Rafał Lauryn 1, Tomasz Szałkowski, Wiesław Mazur, Eryk Smoliński, Sebastian Lesiński, Mateusz Włodkowski, Przemysław Wełnowski, Piotr Jarzemski, Arkadiusz Jędrzejewski

Starostwo Powiatowe & Bynek Team – Zbigniew Franz – Kamil Dryjas 2, Artur Galeniewski 2, Łukasz Nowak 1, Damian Szuprytowski 1, Adrian Szuprytowski, Patryk Dryjas, Patryk Galeniewski, Piotr Dajer, Maciej Romańczuk, Piotr Małek

Sędzia : Robert Jankowiak