Wydanie nr 89/2024, Piątek 29.03.2024
imieniny: pokaż (5 imion)Wiktoryn, Marek, Eustazy, Czcirad, Cyryl

REMIS WE MGLE. MOP "POMEZANIA" MALBORK - ARKA SJ GDYNIA - 09.10.2014

REMIS WE MGLE. MOP "POMEZANIA" MALBORK - ARKA SJ GDYNIA - 09.10.2014 fot. Piotr Wąsowicz [Piotr Wąsowicz TvMalbork]

W pierwszej połowie tego meczu który był rozgrywany w dużej mgle ,nasza drużyna posiadała optyczną przewagę i zdobyła bramkę po zaskakującym strzale Patryka Truszczyńskiego.Szkoda tylko że Maciej Bełz nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem "Arki" bo mogliśmy prowadzić 2-0.

W drugiej połowie drużyna "Arki" zaatakowała i 67 min strzeliła wyrównującą bramkę po nieudanym wybiciu piłki z pola karnego przez naszego obrońcę. W końcowych minutach nasi młodzi piłkarze dążyli z dużą determinacją do wygrania tego meczu i w ostatniej akcji wprowadzony do gry -Miłosz Ziarnik w efektowny sposób zagrał do Artura Sałka który minimalnie przestrzelił.Do zakończenia w tym roku pozostał naszej drużynie do rozegrania ostatni mecz wyjazdowy w dniu 16 listopada z zespołem "Chojniczanki " Chojnice.

MOP "POMEZANIA" Malbork - ARKA SJ GDYNIA 1-1 (1-0) bramka w 34 min -Patryk Truszczyński Kacprowicz,Kwiatkowski,Bieszczad,Lewandowski,Radomski(Kowalewski)Michalecki(Ziarnik)Kozieł,Truszczyński,Szutiak,Bełz,Sałek

Dziękuję chłopcom za dzisiejszy mecz bo zagrali z dużym zaangażowaniem i ambicją ,szkoda tylko że tego meczu nie wygraliśmy ale remis również trzeba uszanować.W tym spotkaniu z powodu kontuzji nie mogli zagrać - Krzysiek Warpas, Adrian Rychlewski ,Damian Ziarek a Miłosz Ziarnik pomimo kontuzji wszedł na ostatnie 10 -minut i rozegrał świetną akcję która mogła nam przynieść zwycięskiego gola. Tym remisem zapewniliśmy sobie już 6- miejsce , I- lidze Wojewódzkiej Juniorów Młodszych po rundzie jesiennej co jest niewątpliwie jest dużym sukcesem tych chłopców a o następne punkty również powalczymy w ostatnim meczu w Chojnicach.