imieniny: pokaż (9 imion)Konrada, Leontyna, Werner, Leona, Włodzimierz, Irydion, Cieszyrad, Leon, Pafnucy
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

WEEKENDOWE PODSUMOWANIE ZMAGAŃ AKADEMII PIŁKARSKIEJ MALBORK – 18-19.10.2014

WEEKENDOWE PODSUMOWANIE ZMAGAŃ AKADEMII PIŁKARSKIEJ MALBORK – 18-19.10.2014 fot. AKADEMIA PIŁKARSKA MALBORK

Jako pierwsi swoje zmagania rozpoczęli meczem wyjazdowym w Smętowie Granicznym. Mecz zakończył się zwycięstwem 4:3. Trzy bramki zdobył Kacper Żurawski i jedna Adam Nierzwicki.  Relację z tego meczu nadesłał jeden z zawodników:

W pierwszej połowie mecz był wyrównany a do szatni schodziliśmy z wynikiem 3:2. Druga połowę lepiej zaczęli goście strzelając gola na 4:2. Pod koniec spotkania gospodarze strzelili bramkę kontaktowa. Mimo wielu prób i akcji ze strony gości mecz zakończył się  wynikiem 4:3.

Skład Akademii:  Kacper Kowalczyk, Maciek Musialski, Karol Berkowski, Oskar Temczuk, Szymon Dreszler, Michał Sadowski, Adam Nierzwicki, Kacper Wdowiak, Nikodem Lemański, Jakub Gordon, Kacper Żurawski.

Tego samego dnia wyjazdowe spotkanie w Stegnie grali seniorzy ,którzy ulegli w stosunku 4:1. Honorowa bramkę dla Akademii zdobył Tomasz Pietruszyński.

W niedzielne przedpołudnie swój mecz rozegrała drużyna juniora D2. Mecz zakończył się remisem 2:2. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Czesiu  Raburski i Radosław Pietkiewicz.

Na zakończenie ligowych zmagań zespół juniora B uległ zespołowi KP Starogard 3:2. Bramki strzelili Marcin Bochyński i Daniel Tobolski, który pokonał bramkarza gości z połowy boiska.