Wydanie nr 110/2024, Piątek 19.04.2024
imieniny: pokaż (9 imion)Konrada, Leontyna, Werner, Leona, Włodzimierz, Irydion, Cieszyrad, Leon, Pafnucy

MOP „POMEZANIA” MALBORK PRZEGRAŁA Z LECHIĄ GDAŃSK 0:6 – 19.10.2014

MOP „POMEZANIA” MALBORK PRZEGRAŁA Z LECHIĄ GDAŃSK 0:6 – 19.10.2014 fot. Robert Kaczmarkiewicz [Robert Dzierzgoń]

W Malborku na sztucznym boisku przy toruńskiej został rozegrany mecz pomiędzy Juniorami Pomezanii Malbork a Lechia Gdanisk, niestety ta ostatnia okazała się być lepsza od Malborczyków i w ostatecznym rozrachunku zakończyła spotkanie wynikiem 0 do 6.  Zapraszamy na wideo relacje.

Aktualizacja 20.10.2014:

MOP"POMEZANIA"-"LECHIA"SSA 0-6 (0-4)

Kacprowicz,(Żelazowski),Warpas(Kwiatkowski),Bieszczd,Truszczyński(Radomski)Sałek,Ziarnik(Rychlewski)Kozieł(Michalecki)Ziarek(Stradał)Bełz

Juniorzy młodsi  "POMEZANII" przegrali w niedzielnym meczu Pomorskiej Ligi Juniorów Młodszych -z liderem tych rozgrywek zespołem "LECHII" Gdańsk. W pierwszej połowie drużyna z Gdańska ,zdecydowanie dominowała na boisku i zdobyła 4-bramki  po bardzo ciekawych akcjach i błędach naszej obrony.
W drugiej połowie ,zespól z Malborka zagrał z większą agresją i stworzył sytuacje bramkowe jednak nie zakończyły skutecznym powodzeniem.Ponadto na jej początku kontuzji doznał jeden z najlepszych zawodników Miłosz Ziarnik u  którego po przewiezieniu do szpitala zdiagnozowano skręcenie stawu skokowego.Należy życzyć temu sympatycznemu piłkarzowi szybkiego powrotu na boisko.

Generalnie oceniając przebieg tego meczu należy stwierdzić że nasi zawodnicy ,w pierwszej połowie  grali pod silny wiatr -bardzo słabo i oddali pole gry gościom z Gdańska którzy w  niej grali bardzo dobrze. Po przerwie po wejściu zawodników rezerwowych mecz się wyrównał i też mieliśmy swoje sytuacje. Gratuluję drużynie "LECHII" zwycięstwa i życzę im w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów -zajęcia medalowego miejsca. My gramy dalej ,i chcemy utrzymać zajmowaną 6- pozycję w lidze co będzie dla tych chłopców i tak dużym sukcesem.

Na zakończenie chciałbym gorąco podziękować panu Mariuszowi Tuszkowskiemu właścicielowi aptek"WITAMINKA" który zakupił naszej drużynie dresy "SALLERA" i
i od kilku lat wspiera nasz klub co może być wzorem do naśladowania dla innych osób z naszego miasta.