Wydanie nr 116/2024, Czwartek 25.04.2024
imieniny: pokaż (7 imion)Kaliksta, Ewodia, Markusław, Jarosław, Ewodiusz, Marek, Piotr

HOKEIŚCI BOMBKA MALBORK NA MECZU STOCZNIOWCA GDAŃSK – 04.10.2014

4 października MH Automatyka Stoczniowiec 2014 pokonał w Hali Olivia SMS II  Sosnowiec 7:0. Ich pierwszy występ w meczu o punkty na własnym lodzie oglądało blisko 1800 kibiców stęsknionych za I-ligowym hokejem.  Zawodnicy z  Klubu UKS Bombek SP3 zostali zaproszeni na inaugurację I ligi.

Młodzi hokeiści "wprowadzili" zawodników na taflę lodowiska a w przerwie między  tercjami zagrali mecz pokazowy z rówieśnikami z Gdańska. W meczu pokazowym wystąpili : Michał Muczeński, Adrian Czarniak, Igor  Jędrzejewski, Igor Napiątek, Wojtek Czerniewski, Tymek Górnik, Arek Pietras  i Kacper Dorobek. A już za tydzień 12 października na rolkowisku miejskim OSiR przy ul  Mickiewicza 50 odbędą się II Mistrzostwa Polski Młodzików w Hokeju na Rolkach i I Mistrzostwa Polski Kobiet w tej dyscyplinie. Początek zmagań o godz 11. Nasza drużyna będzie broniła tytuł Mistrza, który zdobyła w zeszłym  roku. Gościem specjalnym na zawodach będzie Pan Andrzej Tkacz olimpijczyk, były trener reprezentacji Polski, jeden z najlepszych w historii polskich  hokeistów,bramkarz który "zatrzymał" rosyjskich zawodników na Mistrzostwach Świata w 1976 roku. Zapraszamy do kibicowania.