imieniny: pokaż (10 imion)Fidelis, Erwin, Horacy, Egbert, Grzegorz, Horacjusz, Aleksja, Aleksy, Aleksander, Saba
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

PORAŻKA PO WALCE. MOP "POMEZANIA" Malbork - AP "LECHIA" Gdańsk 0-2 (0-1)

PORAŻKA PO WALCE. MOP "POMEZANIA" Malbork - AP "LECHIA" Gdańsk 0-2 (0-1) fot. PORAŻKA PO WALCE. MOP "POMEZANIA" Malbork - AP "LECHIA" Gdańsk 0-2 (0-1)
               W niedzielne południe malborska drużyna juniora młodszego po bardzo zaciętej i interesującej grze ,uległa w stosunku 2-0 drużynie AP "Lechia" Gdańsk w której gra 8 zawodników z kadry "POMORZA" prowadzonej przez Bogdana Kazojca.Na początku spotkania  nasi młodzi piłkarze  bez respektu zaatakowali i mogli zdobyć prowadzenie .Następnie zespól z Gdańska zdobył bramkę po szybkiej kontrze i błędnym  ustawieniu naszych obrońców.
Po przerwie w pierwszej akcji po sygnalizowanym spalonym ,napastnik "Lechii" strzelił bramkę bez jakiejkolwiek interwencji naszej defensywy i bramkarza,którzy byli przekonani że sędzia jej nie uzna. Po tym niemiłym dla nas zdarzeniu ,nasza drużyna podjęła zdecydowaną walkę i dużym uporem chciała zmienić niekorzystny wynik. Pomimo że przez duży okres II -połowy mieliśmy przewagę nie udało się nam strzelić upragnionych bramek i 3 punkty mogli  dopisać  sobie goście. W naszej drużynie zadebiutowało  udanie 2 nowych zawodników Arkadiusz Bieszczad  i Michał Kozieł i powracający po rocznej przerwie Damian Ziarek  którzy są uczniami Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego PZPN w Malborku i do zakończenia sezonu będą reprezentowali "Pomezanię". Po tej kolejce nasz zespól utrzymał 6- miejsce w tabeli w I-lidze Pomorskiej Ligi juniorów młodszych i w najbliższą niedzielę zagramy w spotkaniu wyjazdowym  z gdańską "Gedanią". Jednocześnie nasi zawodnicy wraz trenerami chcą podziękować panu Mariuszowi Tuszakowskiemu  właścicielowi aptek "VITAMINKA" za ufundowanie  reprezentacyjnych koszulek  oraz pomoc w załatwieniu transferu czasowego-Arka Bieszczada z "Pogoni" Prabuty.

skład: Kacprowicz ,Radomski(Wendowski)Lewandowski ,Truszczyński,Warpas, (Kwiatkowski) ,Bieszczad,Kozieł,(Rychlewski)Sałek,Szutiak(Ziarek) ,Ziarnik,Bełz

-Chciałbym podziękować naszym zawodnikom że pomimo że przegrywali  to cały czas z dużym   zaangażowaniem dążyli do zdobycia gola i prowadzili otwartą  grę. Na temat kontrowersyjnej drugiej bramki nie chcę się wypowiadać bo stałem zbyt daleko,powiedziałem tylko chłopcom po meczu że jak nie ma gwizdka sędziego to gra się do końca.Nie wiem jak by się ten mecz skończył jakby grał u nas Krzysztof Krakowiak który wzmocnił naszego przeciwnika wraz innymi utalentowanymi zawodnikami z pomorza.Cieszę się bardzo że udało się nasz zespól wzmocnić nowymi zawodnikami ,którzy w tym meczu zagrali bardzo dobrze.
Myślę że liczni kibice którzy przybyli na ten mecz po raz kolejny byli zadowoleni z gry naszej drużyny ,pomimo że go przegrała  .