Wydanie nr 110/2024, Piątek 19.04.2024
imieniny: pokaż (9 imion)Konrada, Leontyna, Werner, Leona, Włodzimierz, Irydion, Cieszyrad, Leon, Pafnucy

Malbork: PORAŻKA na własne życzenie - 21.04.2013

Młodzi piłkarze ''POMEZANII'' po dobrej grze w pierwszej połowie meczu i  dominacji na boisku przegrywali 1-0. W drugiej połowie nasza drużyna próbowała atakować ,jednak wypracowane sytuacje nie mogliśmy zakończyć bramką z uwagi na brak skuteczności i dobre interwencje  bramkarza ze Szprudowa. Natomiast zespól gości grając prostymi środkami nas kontrował i zdobywał w bramki w tym dwie z pozycji spalonej.
Wysoka  porażka boli ale sami ją sobie zafundowaliśmy nie wykorzystując stuprocentowych sytuacji do strzelenia bramek  a stracone gole były efektem utraty sił i popełnianych błędów w kryciu przez naszych obrońców.Wynik tego spotkania nie odzwierciadla tego co się działo na boisku ale trzeba pogratulować zespołowi ze Szprudowa  bo wygrał zasłużenie.Taka jest młodzieżowa piłka że nie zawsze gra odzwierciedla  wynik meczu. Chciałbym podziękować licznie zebranym kibicom za doping i myślę że w następnych meczach postaramy się o zwycięstwa.

MOP "POMEZANIA"  1998/99 Malbork- "WEBER" Szprudowo 0-5 (0:1)

0 : 1 Truszczyński   14 min.
0 : 2 Krakowiak            31 min.
0 : 3            53 min.
0 : 4                    59 min.
0 : 5            65 min.

Skład: Jachimowski, (Sosna) Wendowski, Stradał, Warpas, Kowalewski, (Sosnowski) Szutiak (Mikołajczyk), Ziarnik, Krakowiak, Truszczyński (kołsut), Ziarek, (Rychlewski) KIchner i Maczyszyn i Wielgosz trenerzy - Henryk Pawłowski i Rafał Wojszel, kierownik - Adam Wendowski.

Źródło: trener Henryk Pawłowski