Wydanie nr 24/2020, Piątek 24.01.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Chwalibog, Franciszek, Milena, Wera, Ksenia, Rafał, Tymoteusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

3-LETNIA DZIEWCZYNKA ZOSTAWIONA W AUTOBUSIE SZKOLNYM. PO 4 GODZINACH ZNALAZŁ JĄ KIEROWCA W STARYM POLU – 09.09.2014

3-LETNIA DZIEWCZYNKA ZOSTAWIONA W AUTOBUSIE SZKOLNYM. PO 4 GODZINACH ZNALAZŁ JĄ KIEROWCA W STARYM POLU – 09.09.2014 fot. Piotr Wąsowicz [Piotr Wąsowicz TvMalbork]

W miniony czwartek pozostawiono 3-letnie dziecko w autobusie szkolnym, które przez 4 godziny zostało w nim bez opieki. Taka informacje dostaliśmy na nasza skrzynkę redakcyjną od anonimowej osoby. Dziewczynka miała trafić do przedszkola w Starym Polu, jednakże opiekunka dzieci nie zauważyła, że jej podopieczna nie opuściła autokaru. Bawiącą się dziewczynkę zauważył dopiero kierowca, który wrócił do pojazdu ok godziny 12.00.

Całe szczęście autobus stał w cieniu i oprócz strachu dziecko nie doznało większych urazów. Dyrektor szkoły przyznaje, że do takiej sytuacji nie powinno dojść. Dodaje także, że wyciągnięto odpowiednie konsekwencje.

Młoda opiekunka nie wie dlaczego nie sprawdziła całego autokaru i jak mogło dojść do takiej sytuacji.

Dziewczynka normalnie uczęszcza do przedszkola i jak przyznaje dyrektor jest w dobrym stanie. Szkoła także zapewniła ochronę psychologa dla podopiecznej.

GORĄCA LINIA TV / 883 100 011 / CZEKAMY NA TWÓJ SYGNAŁ 24/h!

Przejdź do komentarzy

 

Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Interwencje TV


Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
a7
a7 09.09.2014, 21:52
Jak wszystkie służby zrobiły się aktywne. Niech one będą aktywne gdzie powinny być. A nie stać na górce przy wylocie z Malborka, bo w Starym Polu już dawno nie było widać. A ta telewizja to powinna zainteresować się też dobrymi rzeczami, bo z tym jest już gorzej. Ale dobre rzeczy ogląda się i słucha rzadziej. Jestem przekonana, że wnioski Dyrektor wyciągnąłby bez tych wszystkich donosicieli. Dajcie już spokój i zajmijcie się swoimi sprawami. Bo tym wszystkim tak naprawdę krzywdę zrobicie temu dziecku i tej rodzinie.
Anonimowy uczeń
Anonimowy uczeń 09.09.2014, 21:41
Dodam jeszcze kilka słów mianowicie: Autobus to nie wszystko! To co dzieje się na szkolnych korytarzach i boiskach o tak to jest to ! Przemoc, używki i "dyżury nauczycieli" którzy albo nic nie widzą albo udają. Każdy uczeń tej szkoły zna jej prawdziwą drugą stronę. I nie chodzi tu o marne papierosy ale o marihuanę która handlują w naszej szkole. Z resztą nie raz ktoś "najarany" przetoczy się przez korytarz. Jeszcze od kiedy pamiętam (2007 r. toaleta na dolnym korytarzu (przy szatniach) była tragiczna. Smród, brud i ubóstwo. Teraz był remont, i wygląda to lepiej. Nie licząc tego że dalej w naszych toaletach środki czystości takie jak mydło, czy ręczniki papierowe do wytarcia rąk są uzupełniane tylko w razie kontroli.
Jan
Jan 09.09.2014, 20:02
takie cuda wianki sa stardandem w gminie stare pole bo rządzi tam stary W.
Anonimowy uczeń.
Anonimowy uczeń. 09.09.2014, 19:22
JEZU! To jest ŚMIESZNE jestem uczniem tej szkoły już 8 lat. I prawda jest całkiem inna. Szkoła próbuję wszystko zamaskować. Tak na prawdę na 50 miejsc w autobusie jeździ 70 lub więcej dzieci! Wciskają nas w jeden autobus. Kiedy są tzw. "skrócone lekcje" i każdy wraca 1 kursem to są w ogóle makabrycznie wielkie liczby. Młodzież siada nawet na schodach obok drzwi. A co do opiekunek? Dzieci się biją one udają że nic nie widzą.