Wydanie nr 342/2019, Niedziela 8.12.2019
imieniny: pokaż (4 imiona)Maria, Narcyza, Apollo, Boguwola
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

3-LETNIA DZIEWCZYNKA ZOSTAWIONA W AUTOBUSIE SZKOLNYM. PO 4 GODZINACH ZNALAZŁ JĄ KIEROWCA W STARYM POLU – 09.09.2014

3-LETNIA DZIEWCZYNKA ZOSTAWIONA W AUTOBUSIE SZKOLNYM. PO 4 GODZINACH ZNALAZŁ JĄ KIEROWCA W STARYM POLU – 09.09.2014 fot. Piotr Wąsowicz [Piotr Wąsowicz TvMalbork]

W miniony czwartek pozostawiono 3-letnie dziecko w autobusie szkolnym, które przez 4 godziny zostało w nim bez opieki. Taka informacje dostaliśmy na nasza skrzynkę redakcyjną od anonimowej osoby. Dziewczynka miała trafić do przedszkola w Starym Polu, jednakże opiekunka dzieci nie zauważyła, że jej podopieczna nie opuściła autokaru. Bawiącą się dziewczynkę zauważył dopiero kierowca, który wrócił do pojazdu ok godziny 12.00.

Całe szczęście autobus stał w cieniu i oprócz strachu dziecko nie doznało większych urazów. Dyrektor szkoły przyznaje, że do takiej sytuacji nie powinno dojść. Dodaje także, że wyciągnięto odpowiednie konsekwencje.

Młoda opiekunka nie wie dlaczego nie sprawdziła całego autokaru i jak mogło dojść do takiej sytuacji.

Dziewczynka normalnie uczęszcza do przedszkola i jak przyznaje dyrektor jest w dobrym stanie. Szkoła także zapewniła ochronę psychologa dla podopiecznej.

GORĄCA LINIA TV / 883 100 011 / CZEKAMY NA TWÓJ SYGNAŁ 24/h!

 

Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Interwencje TV


Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
obserwator 2
obserwator 2 14.09.2014, 15:51
Wina jest tylko i wyłącznie Natalii, niech się cieszy, że z pracy nie została wyrzucona ! Nieodpowiedzialna! biedny dyrektor ma teraz przez nią problemy.
Obserwator
Obserwator 14.09.2014, 08:59
Moi drodzy. Może już dość tych spekulacji na ten temat. Rzeczą wiadomą jest, że został popełniony błąd, którego zapewne ta Pani żałuje. Ale również oczywistym faktem jest to, że zarówno nauczycielka, jak i dyrektor padli ofiarą nieczystych działań przedwyborczych (m.in. listopadowych). Większość mieszkańców tej miejscowości doskonale wie kto za tym stoi, przewija się celnie trafione jedno nazwisko (nietrudno domyśleć się jakie; łatwo skojarzyć fakty). Przykre jest jednak to, że udział w tej "nagonce" miała prawdopodobnie rodzina ów "życzliwego", która niegdyś była i obecnie również jest związana z tą placówką oraz pewna instytucja, której coraz mniej wierzymy.
Beti
Beti 13.09.2014, 16:36
dobremu nauczycielowi nie moze zdarzyc sie tak skandaliczne niedopatrzenie. Dobry nauczyciel jest odpowiedzialny. O!
ktos
ktos 12.09.2014, 22:11
a co wy chcecie od natali?dobrze ze nic się nie stało gorszego.....a to jest dobry nauczyciel
Marysia
Marysia 12.09.2014, 18:24
ok, ale jest jej przełożonym i w zwiazku z tym powinien zachowac sie profesjonalnie i wyciagnac z jej czynu konsekwencje, porządne. Bo poki co sciemnia i "ociepla" sprawe. a sprawa jest karygodna i niedopuszczalna! "dziecko po otwarci drzwi autobusu spokojnie sie bawiło..." taa dziecko 3 letnie. czym sie bawiło? pokrowcem z siedzenia? dziecko plakalo i bylo wystraszone.