Wydanie nr 317/2019, Środa 13.11.2019
imieniny: pokaż (10 imion)Brykcjusz, Walentyn, Eugeniusz, Stanisław, German, Liwia, Augustyna, Mikołaj, Jan, Arkadiusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

OTWIERAMY WSZYSTKIE BRAMY! MALBORSKA KARTA MIESZKAŃCA. KONFERENCJA PRASOWA – 27.05.2014

OTWIERAMY WSZYSTKIE BRAMY! MALBORSKA KARTA MIESZKAŃCA. KONFERENCJA PRASOWA – 27.05.2014 fot. Robert Kaczmarkiewicz [Robert Dzierzgoń]

Po wielu latach oczekiwań mieszkańcy Malborka już wkrótce wejdą na zamek za darmo. Wszystko dzięki podpisanemu dzisiaj przez burmistrza Andrzeja Rychłowskiego porozumieniu z dyrektorem Muzeum Zamkowego na mocy którego zainaugurowana została akcja promocyjna "Otwieramy wszystkie bramy - Malborska Karta Mieszkańca". Ponadto umożliwi ona malborczykom skorzystanie z szeregu atrakcyjnych zniżek wśród lokalnej branży turystycznej.

Akcja promocyjna została przygotowana przez Muzeum Zamkowe w Malborku, Miasto Malbork i Malbork Welcome Center w ramach kampanii "Malbork- Kocham to Miasto". Celem kampanii jest zwiększenie odwiedzin zamku przez mieszkańców, ich rodziny oraz znajomych. To kolejny krok do budowania tożsamości lokalnej mieszkańców, zwiększenia identyfikacji malborczyków z miastem i zamkiem. Któż bowiem jest lepszym ambasadorem marki miasta niż jego Mieszkańcy – mówi Andrzej Rychłowski, burmistrz Malborka.

Bardzo się cieszę, iż Muzeum Zamkowe może jeszcze bardziej otworzyć swoje bramy dla mieszkańców Malborka, liczymy na to, że ta akcja spotka się z zainteresowaniem lokalnej społeczności, a liczba mieszkańców odwiedzających zamek znacznie wzrośnie – podkreślił podczas konferencji Mariusz Mierzwiński, dyrektor Muzeum Zamkowego w Malborku.

Karty mieszkańca dystrybuowane będą bezpłatnie od 6 czerwca br.  przez Malbork Welcome Center - Centrum Turystyki  przy ul. Kościuszki 54 w Malborku.  Pierwszymi osobami, które otrzymały karty podczas wtorkowej konferencji byli " Zasłużeni dla Miasta Malborka".

Warunkiem uprawniającym do otrzymania karty jest stałe zameldowanie w granicach administracyjnych miasta Malborka. Karta wydawana będzie na podstawie okazanego dowodu tożsamości z numerem PESEL. W przypadku osób niepełnoletnich, karta wydawana jest rodzicom lub prawnym opiekunom - informuje Magdalena Marszałkowska, dyrektor Malbork Welcome Center - Właściciel karty może w dowolnym terminie bezpłatnie zwiedzić Muzeum Zamkowe w Malborku. W tym celu należy pobrać w kasach MZM tzw. "bilet zerowy" oraz wziąć ze sobą dowód potwierdzający tożsamość osoby, który będzie sprawdzany przy wejściu do zamku - dodaje Magdalena Marszałkowska.
Ponadto karta umożliwia skorzystanie ze zniżek w punktach handlowych i usługowych na terenie miasta, w chwili obecnej do akcji przystąpiło 16 przedsiębiorstw.  Szczegóły dotyczące zniżek i rabatów oferowanych posiadaczom karty przez malborskich przedsiębiorców dostępne będą wkrótce  na łamach Codziennej Gazety Internetowej 82-200.pl

Źródło: 82-200.pl

 

Zapraszamy od 6 czerwca i nie tylko w tym terminie.

Karty wydawane beda rownież w innych dniach.    Aktualna lista zniżek Malborskiej Karty Mieszkańca
    Regulamin Malborskiej Karty Mieszkańca
    Wzór Malborskiej Karty Mieszkańca
    Zostań partnerem Malborskiej Karty Mieszkańca

    Zestaw materiałów do pobrania

 

Robert Kaczmarkiewicz

 

 

Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.