Wydanie nr 23/2020, Czwartek 23.01.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Emerencja, Ildefons, Jan, Klemens, Maria, Rajmund, Rajmunda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

SĄSIEDZI MAJĄ DOŚĆ EKSHIBICJONISTY NA CHOPINA W MALBORKU - 12.03.2014

Mieszkańcy ulicy Chopina w Malborku od wielu lat maja problem z jednym z sąsiadów. Mężczyzna nagminnie obnaża się na widoku publicznym. Zaniepokojeni sąsiedzi zgłaszali sprawę na policje, jednak do dziś dnia nie udało się ekshibicjonisty nakłonić do zaniechania nieobyczajnych czynności. Dookoła jest bardzo dużo bloków, rodzice boją się o dzieci i liczą na pomoc w tej sprawie.

Czekamy na Państwa komentarze w tej sprawie.

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Monika321
Monika321 13.03.2014, 13:38
No pewnie jego dom jego lala! Tylko, że on to robi również po za domem! na klatce i na chodniku, tylko że teraz tak się wycwanił, że go przyłapać niemożna, żeby to uwiecznić. Na początku to i może jest śmieszne, "cha cha cha goły facet na balkonie", ale gdyby tak stał i zabawiał się patrząc na Twoją matkę, córkę, żonę (?) lub Ciebie? Ciekawe co wtedy?
asnowa
asnowa 13.03.2014, 08:12
Do "JEŁOPKA i KUBUŚ" - nie byłoby sprawy, gdyby ten zboczeniec robił sobie co chce z lalą, ale w swoim mieszkaniu, gdy nikt obcy tego nie widzi, ale on to robi po to aby to oglądali przechodnie , kobiety, dzieci , bo to go dopiero rajcuje . To wywieście sobie w swoich oknach jakieś faszystowskie treści albo zdjęcia gołych kobiet i mężczyzn, (wasze okna, więc według waszego rozumowania możecie ) i poczekajcie co się będzie działo!!!! Zaraz dostaniecie karę , bo tego robić nie WOLNO!!!! Jest prawo, które gwarantuje zasady życia we wspólnocie i nie wolno ich łamać. Nawet cisza nocna obowiązuje w ustalonych godzinach. Pomyślcie o ludziach, którzy mieszkają w obok niego, czy chcielibyście oglądać takiego zboczeńca? BO JESLI WAM TO NIE PRZESZKADZA, WIDOK ONANIZUJĄCEGO SIĘ FACETA NA BALKOMNIE , TO ZNACZY,ŻE Z WAMI TEŻ JEST CHYBA COŚ NIE TAK .
Paweł
Paweł 12.03.2014, 22:33
Witam, z tej strony Paweł K. nie jeden z was mnie zna jestem mieszkańcem tego bloku. Dla tego napiszę komentarz bez przebierania w słowach z nadzieją że TV Malbork to opublikuje. Pierdolicie bzdury jak mało który, jesteście 5 letnimi dzieci, którzy nie kumają sytuacji czy co? Czy jesteście wszyscy tak upośledzeni? Koleś nie tylko stoi na balkonie biega po klatce zaczepia kobiety na dworze!!! Lalka jest jego ale klatka nie jest miejscem do takich ekscesów! ja nie mam dzieci ale potrafię się postawić w sytuacji rodziców! I wy barany pomyślcie chodź raz! Jak zrobi krzywdę dziecku jak Trynkiewicz też wam będzie do śmiechu?! Założę się że prokuratura zleje sprawę i na prawdę zostanie tylko i wyłącznie sąsiedzki samosąd!!! - słów brak na tych wszystkich tumoków sytuacja nie jest śmieszna żeby tu wyskakiwać z komentarzem po to wymyślili lale albo wodność tomku...
gość
gość 12.03.2014, 22:29
zeby to od niedawna się działo, a to już z dobre 10 lat się ciągnie i jakoś nikt nic z tym człowiekiem do tej pory nic nie zrobił. Sama byłam świadkiem jednego z zajść jak wychodzi na balkon w płaszczu a potem go rozchyla.... robił to jak szły dzieci lub kobiety i to nie jednokrotnie.
gość
gość 12.03.2014, 22:26
BOŻE LUDZIE CZY WY JESTEŚCIE UPOŚLEDZENI!!!!!!????????? PISZECIE TAKIE GŁUPOTY ŻE CZYTAĆ SIĘ NIE CHCE.... JEGO DOM JEGO BALKON JEGO LALA!!!!!!!! ZASTANÓWCIE SIĘ POWAŻNI JESTEŚCIE CZY MACIE 13lat??? BO TAK MI SIE WYDAJE!!!!!!!!!!!