Wydanie nr 101/2020, Piątek 10.04.2020
imieniny: pokaż (11 imion)Grodzisław, Makary, Pompejusz, Marek, Apoloniusz, Daniel, Michał, Antoni, Ezechiel, Małgorzata, Henryk
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Koncert Orkiestry Dętej z Nowego Stawu na rzecz pogorzelców ze Stogów. Szczegóły na plakacie.

Koncert Orkiestry Dętej z Nowego Stawu na rzecz pogorzelców ze Stogów. Szczegóły na plakacie. fot. UG Malbork
Pomaganie innym samo w sobie jest ogromną przyjemnością. Pełnię szczęścia odczuwamy, gdy przy okazji możemy jeszcze spędzić miło czas i posłuchać dobrej muzyki.

Kolejny raz mamy okazję wszyscy dać świadectwo sąsiedzkiej solidarności. Tym razem włodarze gminy Malbork zorganizowali dobroczynny koncert charytatywny na rzecz rodziny ze Stogów, która 18 lutego br. w pożarze straciła nie tylko dach nad głową, ale praktycznie cały dorobek życia. Na szczęście siedmioosobowa rodzina była w trakcie budowy nowego domu, jednak w zaistniałej sytuacji nie jest w stanie doprowadzić budowy do końca, by mogła tam zamieszkać.

Aby pomóc rodzinie osiągnąć ten wymarzony cel, Wójt gminy Malbork, Marcin Kwiatkowski oraz Dyrektor GOKSRTiZ, Bartosz Błachut zorganizowali w świetlicy w Stogach koncert Orkiestry Dętej Nowy Staw Żuławy, z którego dochód przekazany zostanie na dokończenie budowy domu państwa Guss.

Dobroczynny koncert charytatywny odbędzie się 5 marca br. o godzinie 18 w świetlicy w Stogach. Wstęp – dobrowolny datek na rzecz poszkodowanej rodziny.

Środki finansowe można przekazywać na rachunek bankowy Justyny Guss, rr konta PKO 35 1020 1778 0000 2702 0152 4826 z dopiskiem "na dom". Liczy się każda wpłacona złotówka. Liczymy na waszą pomoc!


 

Informacja prasowa UG Malbork

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.