Wydanie nr 54/2020, Niedziela 23.02.2020
imieniny: pokaż (5 imion)Damian, Romana, Izabela, Polikarp, Montan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

SŁODKIE SMOKI PODBIŁY GOLENIÓW - 22.02.2014

Udanym dla osady „Słodkiego Smoka” okazał się być pierwszy w tym sezonie wyjazd na zawody w przeciąganiu smoczej łodzi. Impreza odbyła się 22 lutego br., jak co roku w Kompleksie Rekreacyjno Sportowym „Fala” w miejscowości Goleniów, niedaleko Szczecina. 

Osada z Malborka przybyła na goleniowski basen w sile dwóch drużyn – juniorskiej oraz mixt – zdobywając kolejno pierwsze i trzecie miejsce w kategoriach junior mixt oraz fun mixt, pokonując w ten sposób licznie przybyłe osady. Na szczególną uwagę zasługuje wygrana drużyny juniorskiej, która po wygraniu wszystkich biegów w emocjonującym finale  pokonała zespół Husarii Gdańsk, wywalczając w ten sposób pierwsze złote medale w tym sezonie.

Organizator, którym był klub Amber Szczecin świetnie spisał się z organizacją tychże zawodów. „Przebiegały one w bardzo przyjaznej atmosferze, a sama impreza odbyła się bardzo sprawnie. Wygrane drużyny zostały nagrodzone oryginalnymi medalami, dyplomami oraz pucharami. ” ocenia kapitan wygranej osady juniorskiej, Patryk Krzemiński. „Zaangażowanie na treningach oraz determinacja i duch walki zaowocowały sukcesem, który miejmy nadzieje pozwoli nam osiągnąć kolejny sukces w przyszłym miesiącu na zawodach w Olsztynie, które odbędą się 22 marca.”

Dziękujemy za wsparcie „Krajowej Spółce Cukrowej” oraz zapraszamy do śledzenia poczynań „Słodziaków” na stronie www.slodkismok.pl.

Artykuł, zdjęcia, a także link do filmu nadesłał Nasz stały informator, kapitan osady juniorskiej KSC "Słodki Smok" Malbork - Patryk Krzemiński.

Krzysztof Wąsowicz
Przejdź do komentarzy

 

Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Wodne


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.