Wydanie nr 48/2020, Poniedziałek 17.02.2020
imieniny: pokaż (6 imion)Aleksy, Donat, Zbigniew, Sylwin, Sylwina, Julian
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malborski ZSP 4 na Targach Fryzjerskich w Warszawie

Malborski ZSP 4 na Targach Fryzjerskich w Warszawie fot. ZSP 4 w Malborku
W dniu 20 października 2019r. fryzjerzy z „mundurówki” udali się na Targi Hair Forum do Warszawy. Wydarzenie to, to nie tylko profesjonalne targi z aktualnym przeglądem firm i produktów fryzjerskich – począwszy od szpilek, nożyczek, narzędzi i akcesoriów, przez bogatą paletę produktów do koloryzacji i stylizacji aż po wyposażenie i aranżację salonów.

Jesienna impreza to przede wszystkim dynamiczne i pełne atrakcji spotkanie specjalistów oraz pasjonatów cięcia, trymowania, czesania, upinania – niepowtarzalna okazja poznania najnowszych trendów, zdobycia nowych umiejętności pod okiem największych autorytetów branży, wypróbowania swoich sił w konkursowych rywalizacjach – relacjonuje Joanna Parafiniuk.
Organizatorami wycieczki i opiekunami uczniów były: Joanna Parafiniuk, Monika Zawada i Dorota Kęsicka – Owczarz – nauczycielki przedmiotów zawodowych fryzjerskich w ZSP nr 4 w Malborku.

Info i foto: ZSP 4 w Malborku

 

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.