Wydanie nr 48/2020, Poniedziałek 17.02.2020
imieniny: pokaż (6 imion)Aleksy, Donat, Zbigniew, Sylwin, Sylwina, Julian
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Spotkanie wicestarosty malborskiego w Klubie Seniora.

Spotkanie wicestarosty malborskiego w Klubie Seniora. fot. https://www.powiat.malbork.pl
Z okazji międzynarodowego dnia osób starszych i Europejskiego Dnia Seniora, który obchodzimy 20 października odbyło się spotkanie z Zarządem Miejskim Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej i Klubem Seniora w Malborku.

17 października 2019 roku władze powiatu i miasta spotkały się na uroczystym obiedzie z podopiecznymi Klubu. Na zaproszenie Anny Zegarek - szefowej Zarządu Miejskiego PKPS, który wspomaga i organizuje działania Klubu Seniora na spotkanie przybyli: Waldemar Lamkowski wicestarosta powiatu malborskiego z dyrektorem wydziału edukacji Stanisławem Sumowskim, Przewodniczący Rady Miasta Malborka Paweł Dziwosz i Jan Tadeusz Wilk wiceburmistrz Malborka oraz Dyrektor MOPS Jacek Wojtuszkiewicz. W spotkaniu uczestniczyła Agnieszka Kotłowska - sekretarz Pomorskiego Zarządu Wojewódzkiego Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej. Goście nie tylko przekazali swoje życzenia i prezenty Seniorom – wręczyli każdemu z nich czerwone róże w podziękowaniu za piękną służbę. Były chwile wspólnego śpiewania i spotkanie z poezją Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego.

Zaplanowane następne spotkanie na czas Bożego Narodzenia.

Info i foto: https://www.powiat.malbork.pl

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.