Wydanie nr 318/2019, Czwartek 14.11.2019
imieniny: pokaż (17 imion)Elżbieta, Wszerad, Józef, Antyd, Serapion, Klementyn, Judyta, Hipacy, Laurenty, Kosma, Lewin, Damian, Agryppa, Teodot, Maria, Paweł, Montan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork: Poznajcie Brutusa. Od listopada 2018 r. czeka na kochający dom.

Malbork: Poznajcie Brutusa. Od listopada 2018 r. czeka na kochający dom. fot. Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt REKS
Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt "Reks" zwraca się z apelem do wszystkich, którym nie jest obojętny los bezdomnych zwierzaków o dom dla podopiecznego.

Pies o imieniu Brutus od listopada 2018 roku czeka samotnie, aż ktoś go pokocha i zechce zapewnić kochający i odpowiedzialny dom. 

Dlaczego ten cudowny psiak nie ma szczęścia ? Dlaczego nie skradł niczyjego serduszka ? Prosimy o dom dla młodzieńca. Będzie wspaniałym towarzyszem życia  na dobre i na złe. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu. - pisze Stowarzyszenie w mailu do nas.

Kontakt: tel.666 386 567
reks-malbork@wp.pl
lub kontakt przez FB

Foto: Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt REKS

 

Katarzyna De Guzman

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.