Wydanie nr 55/2020, Poniedziałek 24.02.2020
imieniny: pokaż (9 imion)Józefa, Bogurad, Sergiusz, Maciej, Marek, Wieledrog, Ermegarda, Irmegarda, Montan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malborska Straż Pożarna prowadzi nabór kandydatów. Zobacz do kiedy możesz złożyć dokumenty.

Malborska Straż Pożarna prowadzi nabór kandydatów. Zobacz do kiedy możesz złożyć dokumenty. fot. redakcja
Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej ogłasza nabór kandydatów do służby przygotowawczej w zawodzie: Strażak Państwowej Straży Pożarnej. Dokumenty można składać do 13 września br.

Szczegółowych informacji dotyczących postępowania kwalifikacyjnego uzyskać można osobiście w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Malborku lub telefonicznie pod numerem telefonu 55 270 21 30 wew. 134. Ostateczny termin składania dokumentów: do 13 września 2019 r. do godz.15.00 na adres: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Malborku ul. Wybickiego 1 , 82-200 Malbork

Dokumenty kandydaci składają osobiście w zaklejonej kopercie w sekretariacie Komendanta Powiatowego PSP w Malborku, ul. Józefa Wybickiego 1 od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 15.30 (z dopiskiem: ”Nabór JRG – 2019, imię i nazwisko”) lub listownie (wymagana forma wysyłki: listem poleconym za zwrotnym potwierdzeniem odbioru) na adres: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Malborku
ul. Wybickiego 1 , 82-200 Malbork

Dokumenty, które wpłyną lub zostaną dostarczone po terminie (decyduje data wpływu aplikacji, a nie data stempla pocztowego) nie będą rozpatrywane.

Dokumenty do pobrania

Info: http://www.straz.malbork.pl

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.