Wydanie nr 55/2020, Poniedziałek 24.02.2020
imieniny: pokaż (9 imion)Józefa, Bogurad, Sergiusz, Maciej, Marek, Wieledrog, Ermegarda, Irmegarda, Montan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Bezpieczna droga do szkoły - akcja malborskiej Straży Miejskiej

Rozpoczął się nowy rok szkolny. Przygotowana do tego jest Straż Miejska, która prowadzi akcję Bezpieczna droga do szkoły
- W tym roku akcję przeprowadzą także inne straże województwa pomorskiego. Jednym z pomysłodawców jest właśnie malborska straż - informuje Tomasz Farysej, komendant Straży Miejskiej w Malborku. - Idea wspólnej akcji zrodziła się na spotkaniu komendantów straży miejskich i gminnych województw pomorskiego. W pierwszej kolejności strażnicy przeprowadzili przegląd infrastruktury przyszkolnej, sprawdzając oznakowania, światła na przejściach, widoczność na przejściach i tym podobne.

Główna akcja odbędzie się od 3 do 13. września. Strażnicy będą obecni między innymi przy najniebezpieczniejszych przejściach dla pieszych, gdzie będą dbali o bezpieczeństwo przechodzących dzieci. Podsumowanie działań wojewódzkich nastąpi 23 września - informuje Tomasz Farysej.

 

Piotr Wąsowicz
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.