Wydanie nr 56/2020, Wtorek 25.02.2020
imieniny: pokaż (5 imion)Cezary, Wiktor, Lubart, Antonina, Adam
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gmina Miłoradz zaprasza na Dożynki Gminne 2019.

Gmina Miłoradz zaprasza na Dożynki Gminne 2019. fot. GOKiS Miłoradz
Wójt Gminy Miłoradz, Arkadiusz Skorek oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają na tegoroczne Gminne Święto Plonów, które odbędzie się w sobotę 14 września br. na terenie rekreacyjnym w Miłoradzu. Organizatorzy przygotowali dla mieszkańców szereg atrakcji.

Dożynki rozpocznie o godz. 14.30 msza święta dziękczynna w kościele św. Michała Archanioła w Miłoradzu. Następnie uczestnicy przybędą na teren rekreacyjny przy ul. Szkolnej, gdzie o 15.30 nastąpi ceremoniał dożynkowy oraz uroczyste otwarcie święta plonów. Na uczestników imprezy czekać będzie sołecka strefa kulinarna z lokalnymi specjałami, darmowe dmuchane zamki i zjeżdżalnie dla dzieci oraz mała gastronomia.

Nie zabraknie również konkursów dożynkowych na najpiękniejszy wieniec oraz stoisko promujące sołectwo.

- „Na scenie wystąpi zespół folklorystyczny Wesoła Gromadka, pełna energii i pozytywnego przesłania Kapela Jakubowa, a gwiazdami imprezy będą popularny wokalista DISCO – Luka Rosi oraz wschodząca gwiazda muzyki tanecznej Nastja” – informuje Marcin Szesza, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Miłoradzu. „Dożynkową imprezę zakończy wspólne biesiadowanie przy muzyce na żywo wykonywanej przez Sebastiana Braneckiego oraz dancing pod gwiazdami prowadzony przez DJ-a” - dodaje.

Wydarzeniem towarzyszącym tegorocznym dożynkom będą I Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze młodzieżowych drużyn OSP organizowane przez Państwową Straż Pożarną w Malborku. Początek zmagań o godz. 9 na stadionie gminnym.

Informacja: GOKiS Miłoradz

Redakcja
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.