Wydanie nr 29/2020, Środa 29.01.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Franciszek Salezy, Sulpicjusz, Ismena, Gildas, Konstancja, Waleriusz, Zdzisław
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Modernizacja windy, remont pochylni w budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Malborku ze środków PFRON.

Modernizacja windy, remont pochylni w budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Malborku ze środków PFRON. fot. www.powiat.malbork.pl
Powiatowy Urząd Pracy w Malborku pozyskał z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) środki finansowe na modernizację windy, jak również remont pochylni od strony północnej budynku PUP ułatwiającej wjazd osób poruszających na wózkach.

Dotychczas zamontowana w budynku winda od kilku lat pozostaje niesprawna i wymaga kosztownych napraw. Modernizacja windy jest inwestycją długo oczekiwaną przez klientów PUP w Malborku, szczególnie niepełnosprawnych, jak również rodziców z wózkami.

Mamy nadzieję, że zmodernizowana winda przyczyni się do ułatwienia obsługi klientów PUP. Podejmowanie inicjatyw, które przyczyniają się do ułatwiania obsługi osób niepełnosprawnych, jest priorytetem dla Powiatowego Urzędu Pracy w Malborku. 

Środki pozyskane zostały w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III”. Inwestycja zostanie zrealizowana w bieżącym roku.

Źródło: www.powiat.malbork.pl

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Bezrobotny
Bezrobotny 18.07.2019, 21:13
.............................mam pytanie - ile osób zatrudnia PUP i ile kosztuje utrzymanie tego tworu który służy głównie sam sobie ?