Wydanie nr 297/2019, Czwartek 24.10.2019
imieniny: pokaż (9 imion)Filip, Salomon, Marcin, Pamfilia, Boleczest, Marek, Antoni, Walentyna, Rafał
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Papierosy i spirytus o wartości 111 tys. zł. Nielegalna hurtownia w garażu

  • Wydanie nr 297/2019
  • 12 lipca 2019, 08:58
  • Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej
  • Na sygnale
Papierosy i spirytus o wartości 111 tys. zł. Nielegalna hurtownia w garażu fot. Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej
Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Gołdapi ujawnili nielegalne papierosy i spirytus o szacunkowej wartości 111 tys. zł. Właściciel towarów odpowie za posiadanie wyrobów bez obowiązujących znaków skarbowych akcyzy.

W Ełku 10 lipca, funkcjonariusze SG podczas legitymowania jednego z mieszkańców, zauważyli, że w torbie podręcznej znajdują się papierosy z przemytu. 59-latek zorientował się, porzucił swój bagaż i zaczął uciekać. Patrol  Straży Granicznej natychmiast ruszył za uciekinierem i po chwili został zatrzymany. Następnie przeszukano miejsce zamieszkania i garaż mężczyzny. Okazało się, że w pomieszczeniu zamiast samochodu były nielegalne papierosy i spirytus. Łącznie ujawniono prawie 153 tys. sztuk papierosów bez obowiązujących znaków skarbowych akcyzy oraz 45 litrów 85% alkoholu. Funkcjonariusze Straży Granicznej na poczet przyszłej kary zabezpieczyli środki finansowe w kwocie 16 370 zł. Mieszkańcowi powiatu ełckiego grozi kara grzywny za nabywanie i  przechowywanie wyrobów akcyzowych.

Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.