Wydanie nr 200/2019, Piątek 19.07.2019
imieniny: pokaż (7 imion)Arseniusz, Marcin, Wincenty, Lutobor, Rufin, Zdziesuł, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Senator Leszek Czarnobaj: Nie brońmy węgla jak niepodległości. Musimy walczyć o czyste powietrze.

„36 z 50 najbardziej zatrutych miast w Europie znajduje się w Polsce” Senator Leszek Czarnobaj ma duże wątpliwości czy działania rządu w sferze energetycznej państwa są odpowiednie. W materiale senator opowiada o działaniach parlamentu w kwestii energetyki kraju i koniecznych działaniach, które powinniśmy podjąć by nasze powietrze stało się czystsze. Materiał sponsorowany.

W materiale senator opowiada o działaniach parlamentu w kwestii energetyki kraju i koniecznych działaniach, które powinniśmy podjąć by nasze powietrze stało się czystsze.

 

 

Artykuł sponsorowany

Materiał sponsorowany.

Robert Bychowski

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
John
John 15.07.2019, 09:42
Czarnobaj, weź się za uczciwą pracę leniu !
Młody Polak
Młody Polak 15.07.2019, 08:44
Jeden i drugi to klasyczni karierowicze. Myślą wyłącznie o sobie i próbują się przypomnieć przed wyborami, że mają jakiś pomysł. U mnie zero głosów, kopa i do uczciwej pracy panowie jak większość społeczeństwa. Byliście tyle lat narodem wybranym i nic z tego nie wynikło dla narodu. ! Wstyd.
Wyborca
Wyborca 14.07.2019, 12:45
.......................................Tadzik z Malborka czy Leszek z Kwidzyna - który z nich jest większym oszustem politycznym ?
Górnik
Górnik 14.07.2019, 11:31
Drogi Panie Senatorze. A w Niemczech wygaszają kopalnie wegla? Czy tam mają się dobrze? Wszyscy wiemy że zamknięte kopalnie lepiej sprzedac żekomo prywatnemu zagranicznemu kapitałów, któremu będzie się opłacało wydobycie węgla. Ciekawe jak by wszystkie nasze kopalnie przeja by kapitał np niemiecki to czy dalej wydobycie nioslo by szkody dla środowiska. KLAMCY!!
janek
janek 13.07.2019, 13:25
To ja się pana senatora zapytam, co pan, wieloletni polityk w tym terenie zrobił, by tą sytuację zmienić? Powie pan, że działał w sprawie farm wiatrowych, tak? Ale ile przez te działania zlikwidowano na wioskach wokół miejsca, na którym pan działa, pieców opalanych węglem? Ilu ludziom pan pomógł, by mogli zmodernizować swoje gospodarstwa domowe i ogrzewać swoje domy innymi nośnikami energii? Dziś ma pan odwagę mówić? A przecież nie od dziś jest pan parlamentarzystą, prawda?