Wydanie nr 202/2019, Niedziela 21.07.2019
imieniny: pokaż (11 imion)Benedykt, Prokop, Daniel, Ignacy, Andrzej, Wiktor, Stojsław, Julia, Prakseda, Klaudiusz, Arbogast
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Uderzenia w twarz i kopanie po głowie. Brutalne pobicie w Malborku. Zdarzenie zostało nagrane.

Trzech mężczyzn miało spożywać alkohol przy markecie. Po chwili sielanka zamieniła się w prawdziwą awanturę. Napastnicy byli bardzo brutalni. Całe zajście zostało nagrane.

Ciosy w twarz i kopanie po głowie. Napastnicy byli bardzo zdeterminowani w wymierzeniu „sprawiedliwości” swoim ofiarom. Oczywiście nagranie przedstawia jedynie fragment zajścia, ale zdecydowanie trudno wytłumaczyć wybuch tak dużej agresji.

Trzy ofiary siedziały na wózkach, i sobie piły. Spory czas. Trzech napastników przyszło i od razu zaczęli bić siedzących. widać przyszli już przygotowani z tym zamiarem.” - napisał nasz widz.

Jak dotąd do malborskiej policji nie wpłynęło żadne zgłoszenie dotyczące zajścia – informuje mł. asp. Sylwia Kowalewska.

 

Czekamy na kolejne filmy zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego oraz nowodworskiego.

Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres:

redakcja@tvmalbork.pl

info@tvregionalna24.pl


 

Redakcja

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Podróżna
Podróżna 09.07.2019, 22:23
Dziś szłam z córką z Piasek, pod wiaduktem przy barze Bis zaczepił mnie ten chłopak w niebieskiej kurtce, czy nie mam papierosa, powiedziałam że nie, chwilę szedł za nami i znikł. Masakra po Malborku chodzic, Strach się bać
Romeo
Romeo 09.07.2019, 20:16
Byłem hipisem niektórzy ręcznie chcą przetłumaczyć nie zrozumiałem tej rozmowy.
Aaa
Aaa 09.07.2019, 19:12
Ostatnio niedawno ten koszyczek z bródką i lekarzami i ten grubas też szli w stronę dworca i ten grubas miał całe nogi zakrwawione a ten kozaczek bez koszulki był i miał całe łapy we krwi i klatkę piersiową też pewnie kogoś skatowali zgłosiłem to na policję czekałem na ich przyjazd ale niestety policja to olała a oni sobie poszli dalej kogoś innego katować widać że ten kozaczek coś tam ćwiczy jakieś pseudo MMA i dlatego wyszukuje jakiś słabszych żeby móc poćwiczyć .... Żal policja i jak my mamy się czuć bezpiecznie ???
Działacz PIS
Działacz PIS 09.07.2019, 18:49
.........................spokojnie nic im nie grozi. To są wyborcy PIS i są bezkarni. Pozdrawiam.
gruby glodomorek
gruby glodomorek 09.07.2019, 18:03
gruby to chyba za malo pączkow zjadl ze taki agresorek, ten wysoki to na strzala i chetnie ostrzegawczego mu sprzedam jak spotkam tego ciecia