Wydanie nr 297/2019, Czwartek 24.10.2019
imieniny: pokaż (9 imion)Filip, Salomon, Marcin, Pamfilia, Boleczest, Marek, Antoni, Walentyna, Rafał
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Fiatem staranował ciągnik rolniczy z przyczepą

Fiatem staranował ciągnik rolniczy z przyczepą fot. KPP Tczew
Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na drodze krajowej nr 91 w miejscowości Subkowy. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 30-letni kierujący fiatem ducato wjechał w poruszający się przed nim ciągnik rolniczy z przyczepą. W wyniku tego zdarzenia 2 kierowców trafiło do szpitala. Funkcjonariusze zatrzymali dowody rejestracyjne za uszkodzenia powypadkowe. Policjanci apelują o rozwagę na drodze.

1 lipca br. o godzinie 10.30 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Tczewie odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 91 w miejscowości Subkowy. Według zgłoszenia wynikało, że doszło do zderzenia samochodu dostawczego z ciągnikiem rolniczym. Natychmiast na miejsce zostali wysłani funkcjonariusze oraz służby ratownicze. Pracujący na miejscu policjanci z wydziału ruchu drogowego zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Technik kryminalistyki sporządził dokumentację fotograficzną i wykonał szkic sytuacyjny. Badanie alkomatem wykazało, że osoby kierujące pojazdami uczestniczącymi w zdarzeniu drogowym były trzeźwe. Według wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 30-letni mieszkaniec powiatu tczewskiego kierujący dostawczym fiatem najechał na tył poruszającego się w tym samym kierunku ciągnika rolniczego ursus z przyczepą. Siła uderzenia była tak duża, że ciągnik przewrócił się na bok, a przyczepa wpadła do przydrożnego rowu. W wyniku tego zdarzenia 44-letni kierowca ciągnika oraz kierowca fiata trafili z obrażeniami ciała do tczewskiego szpitala. Funkcjonariusze zatrzymali dowody rejestracyjne od pojazdów uczestniczących w zdarzeniu z uwagi na uszkodzenia powypadkowe. Aktualnie śledczy ustalają szczegóły wypadku. Policjanci apelują o rozwagę na drodze oraz stosowanie się do przepisów.

Info i foto: KPP Tczew

Katarzyna De Guzman

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Fiat Rider
Fiat Rider 03.07.2019, 12:38
#JestemWariatemBoJeżdżęFiatemxD