Wydanie nr 263/2019, Piątek 20.09.2019
imieniny: pokaż (13 imiona)Klemens, Mieczysława, Irena, Faustyna, Oleg, Eustachiusz, Eustachy, Fausta, Dionizy, Miłostryj, Barbara, Perpetua, Agnieszka
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

"Jesteś Moja, Aniele": Uczennica II LO w Malborku wydaje książkę.

fot. Rafał Łakomy II LO w Malborku
Uczennica II LO w Malborku zaczyna prawdziwą "drogę literacką od wydania swojej pierwszej książki. Poniżej krótka zachęta do zapoznania się z twórczością M. Magdaleny Olszewskiej.

"Karen bierze go za wariata, bo w końcu kto o zdrowych zmysłach wymyśla tak absurdalne historie? Chłopak i całe jego szaleństwo coraz bardziej ją przerażają, jednak wszystko się zmienia kiedy dziewczyna nagle odkrywa w sobie nadnaturalne zdolności. 
Nie jest jednak tak pięknie i kolorowo, jakby się z początku wydawało, bowiem Gabriel zaczyna wmawiać jej, że dziewczyna posiada nadnaturalne moce. Karen bierze go za wariata, bo w koncu kto o zdrowych zmysłach wymyśla tak absurdalne historie? Chłopak i całe jego szaleństwo coraz bardziej ją przerażają, jednak wszystko się zmienia kiedy dziewczyna nagle odkrywa w sobie nadnaturalne zdolności." 

Czy tych dwoje połączy coś więcej niż tylko wspólna misja do wypełnienia? 

Poruszająca historia o przeznaczeniu, miłości, trudnych wyborach, o nadludzkich stworzeniach, zarówno tych dobrych, jak i złych. Nieraz porusza do łez, czasem doprowadza do ataku śmiechu, zawsze zaskakuje zwrotem akcji. Wciągająca inna opowieść o miłości. ODWAŻYSZ SIĘ WEJŚĆ?
DOSTĘPNE W KSIĘGARNIACH!

Info i foto: Rafał Łakomy II LO w Malborku

Katarzyna De Guzman

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.