Wydanie nr 263/2019, Piątek 20.09.2019
imieniny: pokaż (13 imiona)Klemens, Mieczysława, Irena, Faustyna, Oleg, Eustachiusz, Eustachy, Fausta, Dionizy, Miłostryj, Barbara, Perpetua, Agnieszka
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork: Wielka radość i wspaniała zabawa. Dzień Rodziny w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym

Malbork: Wielka radość i wspaniała zabawa. Dzień Rodziny w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym fot. SOSW w Malborku
Dnia 31 maja 2019r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym odbył się festyn rodzinny. Jak co roku imprezę poprzedził występ teatralny grona pracowników, specjalnie przygotowany dla dzieci.

W tym roku szkolnym Ośrodek odwiedziła trupa cyrkowa, w skład której weszły dzikie zwierzęta, wesołe klowny, roztańczone baletnice, zwinni akrobaci, zaklinacz węży, magik oraz silny atleta. Całość przedstawienia uatrakcyjnił występ Niny i wyszkolonego psa o imieniu Kiwi. Po przedstawieniu przyszedł czas na rodzinny piknik, pełen atrakcji; każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie. Była loteria fantowa, pełna przeróżnych gadżetów, malowanie twarzy, dzięki czemu można było zmienić się w dowolną postać z bajki lub komiksu, gry stolikowe, zabawy z chustą KLANZA, kącik rękodzielniczy oraz dla aktywnych zawody sportowe. Natomiast na spragnionych i głodnych czekała ciepła kiełbaska z grilla oraz ciasto domowej roboty. Festyn Rodzinny okazał się źródłem wielkiej radości i wspaniałej zabawy.

Info i foto: SOSW w Malborku

Katarzyna De Guzman

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.