Wydanie nr 169/2019, Wtorek 18.06.2019
imieniny: pokaż (9 imion)Elżbieta, Paula, Marek, Efrem, Emil, Gerwazy, Drohobysz, Amanda, Miłobor
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Sukces koła teatralnego Pigmalion z II LO podczas XXIV Pomorskiego Festiwalu Poetyckiego

Sukces koła teatralnego Pigmalion z II LO podczas XXIV Pomorskiego Festiwalu Poetyckiego fot. Rafał Łakomy II LO w Malborku
Dnia 31 maja odbył się w Pelplinie XXIV Pomorski Festiwal Poetycki im. ks. Janusza St. Pasierba w Pelplinie. Młodzież z II LO zajęła II miejsce w kategorii programów poetycko-muzycznych.

W programie według scenariusza Doroty Szymańskiej Jankiewicz: ,,Możemy się odrodzić tylko za cenę życia" udział wzięły uczennice ze szkolnego koła teatralnego PIGMALION: Justyna Świderska, Izabella Jaszczyńska, Klaudia Marciniak, Maja Kłosińska, Zuzanna Kosińska, Kinga Zamojska i Małgorzata Drelich. Uczniowie otrzymali również nagrodę za scenariusz oraz za muzykę, którą skomponowały: Justyna Świderska oraz Izabella Jaszczyńska. Festiwal był prawdziwą ucztą duchową dla wielbicieli wierszy księdza Pasierba i poezji śpiewanej na podstawie jego twórczości.

Info i foto: Rafał Łakomy II LO w Malborku

Katarzyna De Guzman

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.