Wydanie nr 230/2019, Niedziela 18.08.2019
imieniny: pokaż (8 imion)Klara, Ilona, Tacjana, Tworzysława, Helena, Agapit, Bogusława, Bronisław
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Regionalna liga hokeja na rolkach w Malborku

Regionalna liga hokeja na rolkach w Malborku fot. pixabay.com
OSiR Malbork zaprasza na rozgrywki Regionalnej Ligi Hokeja na Rolkach w Malborku.

Plan wydarzenia:

GRUPA A 
1. CHOJNICE 
2. SZCZECIN 
3. WTH WROCŁAW 
4. GDAŃSK 
5. MORĄG/ELBLĄG
GRUPA B
1. TORUŃ 
2. KADRA U18
3. MALBORK
4. GDYNIA
5. MIRAGE WROCŁAW

  • 31.05.2019 (piątek)

mecz nr 1 godz 18'30 - MALBORK – GDYNIA 
mecz nr 2 godz 19'15 - MALBORK – U18
mecz nr 3 godz 20'00 - U18 – GDYNIA

  • 01.06.2019 (sobota)

mecz nr 4 godz 7'30 - GDAŃSK – MORĄG/ELBLĄG
mecz nr 5 godz 8'15 - CHOJNICE – SZCZECIN
mecz nr 6 godz 9'00 - WTH WROCŁAW – GDAŃSK
mecz nr 7 godz 9'45 - GDYNIA – MIRAGE WROCŁAW
mecz nr 8 godz 10'30 - TORUŃ – KADRA U18
mecz nr 9 godz 11'15 - MORĄG/ELBLĄG – CHOJNICE
mecz nr 10 godz 12'00 - TORUŃ – MIRAGE WROCŁAW
mecz nr 11 godz 12'45 - SZCZECIN – WTH WROCŁW
mecz nr 12 godz 13'30 - MALBORK – MIRAGE WROCŁAW
mecz nr 13 godz 14'15 - GDAŃSK – CHOJNICE
mecz nr 14 godz 15'00 - TORUŃ – GDYNIA
mecz nr 15 godz 15'45 - SZCZECIN – MORĄG/ELBLĄG 
mecz nr 16 godz 16'30 - CHOJNICE – WTH WROCŁAW 
mecz nr 17 godz 17'15 - KADRA U18 – MIRAGE WROCŁAW
mecz nr 18 godz 18'00 - GDAŃSK – SZCZECIN
mecz nr 19 godz 18'45 - MALBORK – TORUŃ
mecz nr 20 godz 19'30 – WTH WROCŁAW – MORĄG/ELBLĄG

  • 02.06.2019 (niedziela)

mecz nr 21 godz 8'00 - V miejsce grupa A – V miejsce grupa B
mecz nr 22 godz 8'45 - III miejsce grupa A – IV miejsce grupa B
mecz nr 23 godz 9'30 - III miejsce grupa B – IV miejsce grupa A
mecz nr 24 godz 10'15 - I miejsce grupa A – II miejsce grupa B
mecz nr 25 godz 11'00 - I miejsce grupa B – II miejsce grupa A
mecz nr 26 godz 11'45 - mecz o IX miejsce (V miejsce grupa A – V miejsce grupa B)
mecz nr 27 godz 12'30 - mecz o miejsce VII ( przegrany meczu 22 – przegrany meczu 23)
mecz nr 28 godz 13'15 - mecz o miejsce V (zwycięzca meczu 22 – zwycięzca meczu 23)
mecz nr 29 godz 14'00 - mecz o miejsce III (przegrany meczu 24 – przegrany meczu 25)
mecz nr 30 godz 14'45 - mecz o miejsce I ( zwycięzca meczu 24 – zwycięzca meczu 25)

Info: OSiR Malbork

 

Katarzyna De Guzman

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Hokej


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.