Wydanie nr 259/2019, Poniedziałek 16.09.2019
imieniny: pokaż (15 imion)Eugenia, Edyta, Jakub, Kornel, Eufemia, Edda, Sędzisław, Antym, Franciszek, Kamila, Sebastiana, Wiktor, Cyprian, Korneli, Korneliusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Chór z Kilkenny zaśpiewa na Artystycznej Wiośnie Młodości i na Dzień Dziecka w Jeziornej Osadzie

Chór z Kilkenny zaśpiewa na Artystycznej Wiośnie Młodości i na Dzień Dziecka w Jeziornej Osadzie fot. UM Malbork
Od środy do niedzieli (29.05-02.06) studio wokalne „Balbiny” z Malborskiego Centrum Kultury i Edukacji gościć będzie chór chłopięcy CBS Boys Choir z CBS Primary School w Kilkenny (Irlandia). Do Malborka przyjedzie grupa ponad 30 osób, które będą integrować się i wspólnie koncertować z malborskimi „Balbinkami”.

Pierwszy występ chłopcy mają w piątek, 31 maja w auli I Liceum Ogólnokształcącego w ramach Artystycznej Wiosny Młodości z udziałem dzieci z malborskich szkół i przedszkoli. To coroczne święto śpiewu i tańca, na którym maluchy i ich starsi koledzy zdobywają pierwsze doświadczenia sceniczne. Początek godz. 17.00.
Drugą okazją do posłuchania gości z Kilkenny będzie koncert CBS Boys Choir i Balbinek w Jeziornej Osadzie z okazji Dnia Dziecka 1 czerwca od godz. 12.00. Ale to nie jedyna atrakcja imprezy. Będzie plac zabaw z rodeo i zjeżdżalnią, zawody dla 2-latków, skoki konne, przejażdżki kucykiem czy rzut telefonem komórkowym do celu. 

Info i foto: UM Malbork

 

Katarzyna De Guzman

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wydarzenia


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.