Wydanie nr 99/2020, Środa 8.04.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Sieciesława, Cezaryna, Radosław, August, Apolinary, Cezary, January
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

„Trawa” w 110 woreczkach strunowych. 29-latek odpowie za przechowywanie i przenoszenie nielegalnego towaru.

  • Wydanie nr 99/2020
  • 22 maja 2019, 14:29
  • Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej
  • Na sygnale
„Trawa” w 110 woreczkach strunowych. 29-latek odpowie za przechowywanie i przenoszenie nielegalnego towaru. fot. Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej
Mieszkaniec powiatu węgorzewskiego odpowie za przechowywanie i przenoszenie 27 kg krajanki tytoniowej o szacunkowej wartości ponad 19 tys. zł. Mężczyzna próbował przechytrzyć funkcjonariuszy Straży Granicznej, twierdząc, że to tylko zwykła ogrodowa trawa.

Patrol Straży Granicznej w Węgorzewie zauważył 21 maja, mężczyznę, który wychodził z pomieszczeń gospodarczych z workiem jutowym i plecakiem. Funkcjonariusze Straży Granicznej  przystąpili do legitymowania 29-latka. Okazało się, że w plecaku i worku znajdują się woreczki strunowe z krajanką tytoniową. Przeszukano również pomieszczenia użytkowane przez mieszkańca powiatu węgorzewskiego i również znaleziono woreczki z tytoniem bez obwiązujących znaków skarbowych akcyzy. Tłumaczenia z trawą się nie udały. Funkcjonariusze SG zdeponowali 110 woreczków strunowych z krajanką tytoniową. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem za przechowywanie i przenoszenie nielegalnego towaru.

 

Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.