Wydanie nr 260/2019, Wtorek 17.09.2019
imieniny: pokaż (15 imion)Ariadna, Szczęsny, Zygmunta, Justyna, Justyn, Narcyz, Hildegarda, Lamberta, Franciszek, Szczęsna, Dezyderiusz, Drogosław, Lambert, Teodora, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Spotkanie literacko-muzyczne Śpiewająca Biblioteka w Malborku

Spotkanie literacko-muzyczne Śpiewająca Biblioteka w Malborku fot. Facebook Miejska Biblioteka Publiczna w Malborku
W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek Mediateka Miejskiej Biblioteki Publicznej w Malborku zaprasza młodych czytelników na spotkanie literacko-muzyczne Śpiewająca Biblioteka.

Najmłodsi będą mieli okazję osobistego spotkania z Edytą Zarębską – autorką i ilustratorką książek dla dzieci oraz z Robertem Zarębskim – muzykiem i animatorem. W czasie spotkania odbędzie się wspólne czytanie, rysowanie, śpiewanie.  Spotkanie odbędzie się w czwartek 23 maja o godz. 8.30 w Mediatece – bibliotece dla dzieci i młodzieży w Szkole Łacińskiej na Starym Mieście. Szczegóły w bibliotece (tel. 55 272 39 21), na spotkanie jest wstęp bezpłatny, ale obowiązują zapisy. 

Info i foto: Facebook Miejska Biblioteka Publiczna w Malborku

Katarzyna De Guzman

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.