Wydanie nr 237/2019, Niedziela 25.08.2019
imieniny: pokaż (11 imion)Sieciesław, Kalasanty, Ludwik, Luiza, Michał, Elwira, Grzegorz, Arediusz, Gaudencjusz, Teodoryk, Genezjusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork: Strażnicy miejscy uratowali uwięzione gołębie

Malbork: Strażnicy miejscy uratowali uwięzione gołębie fot. pixabay.com
Zwierzęta nie zostawią swoich w potrzebie. Przekonali się o tym strażnicy miejscy w Malborku, którzy w poniedziałek zostali powiadomieni przez mieszkańca naszego miasta o dziwnym zachowaniu gołębi.

Ptaki miały według zgłoszenia nosić w dziobach pokarm i przez kratki wentylacyjne podawać go do szybów wentylacyjnych. Na miejsce udał się patrol, który stwierdził, że w budynku, gdzie zgłaszający prowadzi działalność gospodarczą, wykonywany był remont i w związku nim na wlotach szybów wentylacyjnych wmurowano kratki. Jak się okazało, wewnątrz pochowały się gołębie, które w ten sposób zostały uwięzione. Inne gołębie przez około dwa tygodnie-do czasu interwencji-cały czas dokarmiały uwięzione ptaki.

Info: Facebook Malbork-oficjalny profil miasta

Katarzyna De Guzman

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.