Wydanie nr 26/2020, Niedziela 26.01.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Paula, Skarbimir, Leon, Tymoteusz, Tytus, Leona, Wanda, Żeligniew, Ksenofont, Małostryj
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Widzowie pytają o inwestycję przy śluzie na Wielbarku. Powstaje parking i ogrodzenie.

Otrzymaliśmy informację od naszych widzów o inwestycji prowadzonej na polu przy śluzie na Wielbarku. Urzędnicy nie mają wiedzy na temat prowadzonych prac, ale może państwo macie jakieś informacje?

Przy śluzie na Wielbarku powstaje parking. Na pobliskim polu z ziemi wystaje kilkadziesiąt, jak nie kilkaset drewnianych pali, które mogą służyć do budowy ogrodzenia. Teren administracyjny podlega Gminie Wiejskiej Malbork, jednak urząd nie ma wiedzy na temat prowadzonych prac. Ciekawi nas, co powstaje w tym miejscu. Czy będzie to np. miejsce do rekreacji na świeżym powietrzu? Do kogo będzie skierowana inwestycja? Może wspólnie uda nam się rozwiązać zagadkę . Czekamy na Państwa komentarze i wiadomości.

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Strefa obywatelska


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
robson
robson 10.04.2019, 10:31
to jest szok co zobaczyłem wczoraj na śluzie zabrali gostki nawet droge dojazdowa dostępną od lat dla wędkarzy trzeba cos z tym zrobić bo się rozbujająi ogrodzą nogat do srodka
Człowiek lasu
Człowiek lasu 08.04.2019, 16:04
Na geoportalu wygląda jak działki budowlane.
eva
eva 07.04.2019, 00:01
Witam. No nie wiem czy dobrze , że ktoś zakręcił się koło tego terenu. Lubię tam jeździć i chyba nam się to urwie. Dużo ludzi tam jeździ żeby odpocząć i połapać rybki. Zawsze cisza i spokój. Można grilla zrobić. Nie ma takich miejsc w Malborku, żeby można było się odstresować.Nawet do parku nie ma co jechać, bo jak młoda byłam to się chodziło na spacer. Cisza spokój, a teraz jakieś parki linowe, ful samochodów. Naprawdę nie wiem w jaką stronę iść żeby odpocząć. Z tego co wiem na tej "skarpie" za Niemca był pas startowy dla szybowców. Ktoś wie co robi przy okazji bunkry do obejrzenia. Ale nie ukrywajmy to zadupie chyba, że... Jedyna dla nas oaza spokoju w Malborku. No i gdzie tu jechać żeby w pobliżu się odstresować ?
Człowiek lasu
Człowiek lasu 08.04.2019, 16:03 (odpowiedź do eva)
Oni dobrze wiedzą, że tam ludzie lubią przebywać. Zrobią parking płatny i się inwestycja zwróci.
Tam na tej skarpie między polem, a lasem było lotnisko z zabudowaniami. W krzakach jeszcze leży postument od pomnika jakiegoś niemieckiego lotnika. Natomiast zjazd jumbowy i trochę w górę w las był tor saneczkowy.
Tubylec
Tubylec 06.04.2019, 14:00
W lato ciężko było znaleźć tam miejsce,ludzie przyjeżdżali w weekendy na rybki i grilla.Nie długo to się skończy...
Mąż Janiny
Mąż Janiny 06.04.2019, 10:13
Janina ma rację, oprócz tego co napisała ma tam jeszcze być teatr.