Wydanie nr 202/2019, Niedziela 21.07.2019
imieniny: pokaż (11 imion)Benedykt, Prokop, Daniel, Ignacy, Andrzej, Wiktor, Stojsław, Julia, Prakseda, Klaudiusz, Arbogast
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

„Sprzątanie świata” w Starym Polu

„Sprzątanie świata” w Starym Polu fot. Facebook Gmina Stare Pole
To już tradycja, że pracownicy Urzędu Gminy w oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Starym Polu uczestniczą w akcji „Sprzątania świata”.

Tym razem z uwagi na na zbieg okresu świątecznego i majowego, długiego weekendu akcja odbędzie się w dniu 10 maja 2019 r.
Z niezbędnym wyposażeniem, podzieleni na grupy, wyruszymy w rejony wyznaczone do sprzątania m. in. do parku w Krzyżanowie oraz wzdłuż ścieżek rowerowych, z których bardzo często korzystają mieszkańcy.
Jeśli ktoś z mieszkańców chciałby również wziąć udział w akcji Sprzątania świata – zapraszamy po dalsze informacje oraz po niezbędne akcesoria (worki, rękawice) do Urzędu Gminy. Informacji udziela kierownik referatu Pani Aleksandra Kiliszewska tel. 55 271 3532 w. 35.

Info i foto: Facebook Gmina Stare Pole

Katarzyna De Guzman

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wydarzenia


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.