Wydanie nr 177/2019, Środa 26.06.2019
imieniny: pokaż (8 imion)Jeremiasz, Edburga, Paweł, Zdziwoj, Jan, Dawid, Maksencjusz, Maksanty
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

O tożsamości konstytucyjnej Polaków w Malborku [wideo i foto]

Na zaproszenie europosła, Jarosława Wałęsy do Malborka 22 marca br. przyjechał prof. Andrzej Rzepliński, były Prezes Trybunału Konstytucjonalnego.

Spotkanie pt. „Tożsamość konstytucyjna Polaków, tożsamość Europejczyków”, które odbyło się w Szkole Łacińskiej, było okazją dla mieszkańców nie tylko Malborka do wzięcia udziału w dyskusji o przyszłości konstytucyjnej Polski.

 

Po gorącej, lecz niewyczerpanej dyskusji, można było porozmawiać osobiście zarówno z europosłem Wałęsą, jak i prof. Rzeplińskim.

 

 

Piotr Wąsowicz

 

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Mieszkanka Malborka
Mieszkanka Malborka 23.03.2019, 00:17
Lewactwo malborskie popiera oczywiście tych Panów. Mają szansę bo większość naszej społeczności niestety nie używa rozumu. A szkoda.
Młody Polak
Młody Polak 22.03.2019, 11:35
............................Gdyby Prezes Kaczyński usunął tych wszystkich księży, Mularczyków, Wieczorków, Karczewskich, Sasinów, Ardanowskich, Czarneckich, Czaputowiczów, Piotrowiczów, SBeków, faszystów, komunistów i złodziei że swojej partii to by to całe dziadostwo rozleciało się już na drugi dzień !
Woźna
Woźna 22.03.2019, 11:34
...............................podoba mi się propozycja Min Szczerskiego co by inwestować w kopulację i takie tam. Ręce w górę , majtki w dół i kładę 500 + fiuta na stół - ryknął po kolacji do Prezydentowej Agatki Doradca Szczerski ! Ręce wolne, nogi wolne tylko środek pracuje dodał będąc już mocno podniecony z pianą na ustach i gotowy do kopulacji z wyraźnie wyostrzonym prąciem ! Taki doradca Prezydenta to naprawdę skarb ! Prawda ?
janek
janek 18.03.2019, 14:02
Co to za bzdet - "tożsamość konstytucyjna"? Konstytucje się zna, albo nie? A ten pan, na pewno jej nie zna, mimo że był prezesem TK. Bo jak można pisać ustawę, przez urzędującego prezesa? A dodajmy, że było tam dużo przywilejów dla sędziów TK. No i jeszcze obrona sądów. Właśnie przed takimi komunistycznymi sędziami musimy się bronić. A Wałęsa przypomniał sobie, że jest eurodeputowanym z pomorskiego??? Niech pochwali się swoimi osiągnięciami dla tego województwa i dla Malborka w czasie tej kadencji.
Bolek op spycha
Bolek op spycha 18.03.2019, 09:43
"Łapy precz od naszych dzieci" - ryczał z mównicy do Biskupów Prezes Kaczyński !
Gmb
Gmb 18.03.2019, 20:47 (odpowiedź do Bolek op spycha)
Aleś ty głupi