Wydanie nr 169/2019, Wtorek 18.06.2019
imieniny: pokaż (9 imion)Elżbieta, Paula, Marek, Efrem, Emil, Gerwazy, Drohobysz, Amanda, Miłobor
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

„Aktywny Senior – Aktywna Gmina”. Wyjazd dla mieszkańców Gminy Miłoradz do Szymbarku i Gdańska

„Aktywny Senior – Aktywna Gmina”. Wyjazd dla mieszkańców Gminy Miłoradz do Szymbarku i Gdańska fot. GOKiS Miłoradz
Wójt gminy Miłoradz Arkadiusz Skorek oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Miłoradzu Marcin Szesza zapraszają mieszkańców na kolejny wyjazd autokarowy w ramach projektu „Aktywny Senior – Aktywna Gmina”. Tym razem celem podróżników będą Szymbark oraz Gdańsk – stolica wolności.
W programie wyjazdu znalazła się wizyta w Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku gdzie uczestnicy zobaczą wnętrza domu usytuowanego „do góry nogami”, odwiedzimy Bazylikę Mariacką, grób prezydenta Pawła Adamowicza, zobaczymy pokaz zegara astronomicznego, podziwiać będziemy panoramę Gdańska z wieży widokowej, a na koniec zabierzemy uczestników w podróż z historią wolności podczas wizyty w Europejskim Centrum Solidarności – informuje Marcin Szesza, dyrektor GOKiS w Miłoradzu.
Wycieczka odbędzie się w poniedziałek 1 kwietnia br. Koszt wyjazdu to 60 złotych od osoby (organizator zapewnia przejazd autokarem, biletu wstępu oraz przewodników dla grup). Wyżywienie we własnym zakresie. Oferta skierowana jest do mieszkańców gminy Miłoradz. 
Zapisy przyjmowane są w świetlicach wiejskich oraz w sekretariacie GOKIS (Urząd Gminy w Miłoradzu, pokój nr 13). Na zgłoszenia osób zainteresowanych wyjazdem czekamy do 27 marca br. bądź wyczerpania limitu miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Info i foto: GOKiS Miłoradz
Katarzyna De Guzman

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.