Wydanie nr 53/2020, Sobota 22.02.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Marta, Małgorzata, Marwald, Konkordia, Wrocisław, Marold, Chociebąd
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

V sesja Rady Powiatu Malborskiego. Na żywo

V sesja Rady Powiatu Malborskiego. Na żywo fot. Kanał YT Powiat Malborski
V sesja Rady Powiatu Malborskiego odbędzie się w dniu 27.02.2019 r o godz. 14:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Malborku, Plac Słowiański 17
Porządek
1. Otwarcie obrad.
2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
3. Przyjęcie porządku obrad.
4. Przyjęcie Protokołu z IV sesji Rady Powiatu Malborskiego.
5. Informacja z międzysesyjnej pracy Zarządu Powiatu.
6. Interpelacje i zapytania.
7. Sprawozdanie Komendanta Powiatowego Policji o stanie bezpieczeństwa na terenie Powiatu Malborskiego w 2018 roku - referuje Michał Zapolski, Komendant Powiatowy Policji w Malborku.
8. Informacja Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Malborku o stanie bezpieczeństwa powiatu w zakresie ochrony przeciwpożarowej za 2018 rok - referuje Mariusz Dzieciątek, Komendant Powiatowej Straży Pożarnej w Malborku.
9. Sprawozdanie Powiatowego Lekarza Weterynarii w Malborku za 2018 rok - referuje Wojciech Szczerbiński, Powiatowy Lekarz Weterynarii.
10. Sprawozdanie z działalności Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Malborku za 2018 rok – referuje Elżbieta Zybko, Inspektor sanitarny.
11. Sprawozdanie z działalności Państwowej Straży Rybackiej w Malborku za 2018 rok - referuje Andrzej Bartmański, Komendant Państwowej Straży Rybackiej w Malborku.
12. Sprawozdanie z działalności Społecznej Straży Rybackiej za 2018 rok.
13. Sprawozdanie z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Malborku oraz o działalności pieczy zastępczej w 2018 roku - referuje Wioletta Jachim, kierownik PCPR w Malborku.
14. Sprawozdanie z działalności Domu Pomocy Społecznej w Malborku za 2018 rok - referuje Wioletta Klepacka, dyrektor DPS w Malborku.
15. Sprawozdanie z działalności Warsztatów Terapii Zajęciowej w 2018 roku - referuje Małgorzata Wilk, kierownik WTZ w Malborku.
16. Sprawozdanie o ustawowej realizacji zadań Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Malborku w 2018 roku - referuje Ryszard Ślązak, przewodniczący PZdsOoN w Malborku.
17. Informacja o realizacji zadań przez Powiatowy Urząd Pracy oraz sytuacji na rynku pracy w Malborku w 2018 roku-referuje Joanna Reszka, dyrektor PUP w Malborku.
18. Podjęcie uchwały rady powiatu w sprawie zmiany Uchwały Nr XXII/207/2004 Rady Powiatu Malborskiego z dnia 21 lipca 2004 r. – referuje Sylwia Grabowska, dyrektor Wydziału WRP.
19. Podjęcie uchwały rady powiatu w sprawie określenia zadań i wysokości środków PFRON na poszczególne zadania w 2019 roku-referuje Wioletta Jachim, kierownik PCPR w Malborku.
20. Podjęcie uchwały rady powiatu w sprawie zmian budżetu powiatu na 2019 rok-referuje Anna Załęska, skarbnik powiatu.
21. Podjęcie uchwały rady powiatu zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu powiatu na 2019 rok-referuje Anna Załęska, skarbnik powiatu.
22. Podjęcie uchwały rady powiatu w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata
2019 - 2030 - referuje Anna Załęska, skarbnik powiatu.
23. Podjęcie uchwały rady powiatu w sprawie Statutu Powiatu Malborskiego – referuje Bogusława Luterek, sekretarz powiatu.
24. Podjęcie uchwały rady powiatu w sprawie wyrażenia zgody na wszczęcie procedury nadania sztandaru Powiatowi Malborskiemu i insygniów władzy lokalnej oraz upoważnienia Zarządu Powiatu Malborskiego do prowadzenia w tym celu działań – referuje Bogusława Luterek, sekretarz powiatu.
25. Wolne wnioski i oświadczenia.
26. Zamknięcie obrad V sesji Rady Powiatu Malborskiego.
Info: Starostwo Powiatowe w Malborku
Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Malbork


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.