Wydanie nr 259/2019, Poniedziałek 16.09.2019
imieniny: pokaż (15 imion)Eugenia, Edyta, Jakub, Kornel, Eufemia, Edda, Sędzisław, Antym, Franciszek, Kamila, Sebastiana, Wiktor, Cyprian, Korneli, Korneliusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork: Umowa na budowę hali przy Szkole Podstawowej nr 3 podpisana.

Malbork: Umowa na budowę hali przy Szkole Podstawowej nr 3 podpisana. fot. UM Malbork
6 lutego br. burmistrz Marek Charzewski podpisał umowę z firmą KAMARO Sp. z o.o. Spółka Komandytowa na dokończenia budowy sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Malborku. Ze strony wykonawcy podpis swój złożył pełnomocnik firmy Bartosz Ożarowski.

Umowa opiewa na kwotę 2.160.075,82 zł brutto, termin jej realizacji wyznaczono na drugą połowę maja br. 

W ramach podpisanego kontraktu zostaną wykonane prace wykończeniowe w zakresie robót budowlanych, malowanie, podwieszone sufity, biały montaż. Dokończona zostanie instalacja elektryczna wraz z osprzętem oraz uruchomiona będzie instalacja wentylacyjna i nawiewana. Sala zostanie wyposażona w pełni profesjonalną podłogę sportową umożliwiającą jazdę na rolkach. Sala przystosowana będzie do gry w siatkówkę, koszykówkę, piłkę ręczną i badmintona. Posiadała będzie nagłośnienie i tablicę wyników. Dodatkowo w kontrakcie tym zaplanowano dostawę band do gry w unihokeja. W zakres kontraktu wchodzi również zagospodarowanie terenu.

Info i foto: UM Malbork

Katarzyna De Guzman

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.