Wydanie nr 259/2019, Poniedziałek 16.09.2019
imieniny: pokaż (15 imion)Eugenia, Edyta, Jakub, Kornel, Eufemia, Edda, Sędzisław, Antym, Franciszek, Kamila, Sebastiana, Wiktor, Cyprian, Korneli, Korneliusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Rozpoznajesz go? Może mieć związek z kradzieżą torebki. Udostępnij

Rozpoznajesz go? Może mieć związek z kradzieżą torebki. Udostępnij fot. KMP Gdańsk
Policjanci z Komisariatu Policji II w Gdańsku pod nadzorem Prokuratury Gdańsk-Śródmieście w Gdańsku prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie dokonanej w dniu 4 stycznia 2019 r. kradzieży dowodu osobistego oraz karty płatniczej.

W toku prowadzonego postępowania policjanci zabezpieczyli nagranie, na którym został zarejestrowany wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z tym przestępstwem. Mężczyzna wykorzystał sytuację i ukradł pozostawioną torebkę, w której znajdowały się dokumenty oraz karty płatnicze.
Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, lub miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji II w Gdańsku. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu dyżurnego komisariatu (58) 328 44 22,  Wydziału Operacyjno-Rozpoznawczego (58) 328 45 40 bądź  zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji lub pisząc na adres:

komendant.kp2@gd.policja.gov.pl

Info i video: Kanał Youtube KMP Gdańsk

foto: KMP Gdańsk

Katarzyna De Guzman

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.